Tomograf #35 – …i Bóbr Dziewczyny-Wiewiórki

Z przyjemnością witam kolejny zaprzyjaźniony podcast w naszych gościnnych progach. Nie będę przedstawiał autorów, sami to zrobią w komentarzach, jeśli tylko będą chcieli. Podpowiem tylko, że głos Konsolite już mieliście okazję słyszeć. Tak czy siak powitajcie Tomograf, odcinek 35. 

Witamy i zapraszamy do wysłuchania kolejnego, 35 odcinka uwielbianego przez rzesze 😉 TOMOGRAFU. Tym razem dostarczamy Wam odcinek w całości poświęcony różnym zjawiskom około kulturowym. Pominąwszy – z pełną premedytacją – wszystko, co związane z tematyką elektronicznej rozrywki, skupiamy się na ostatnio czytanych książkach, oraz oglądanych serialach i filmach. Tak więc, w niniejszym odcinku Karnaś podzieli się swoją opinią na temat powieści, napisanej wespół przez Roberta Silvelberga i Isaaca Asimova, p.t. “BRZYDKI MAŁY CHŁOPIEC”. Konsolite opowie o poradniku “HOW TO ARCHER: THE ULTIMATE GUIDE TO ESPIONAGE AND STYLE AND WOMEN AND ALSO COCKTAILS EVER”, której autorem jest wybitny szpieg i nieprzeciętny kochanek, Sterling Archer 😉 Natomiast Randall pokrótce omówi dwie pozycje książkowe: trzeci tom serii DZIKIE KARTY, zatytułowany “SZALEJĄCY DŻOKERZY”, autorstwa, aż siedmiu pisarzy, zebranych pod egidą George’a R.R. Martina, oraz cykl reportaży “ZDARZYŁO SIĘ”, pióra dziennikarza i publicysty, Włodzimierza Kalickiego. W dziale filmowo-serialowym, Karnaś przypomni o ponadczasowym dziele kinematografii, czyli komedii “IDIOKRACJA”, Randall opowie o “10 CLOVERFIELD LANE”. Ponadto wspólnie podzielimy się naszymi uwagami odnośnie najnowszych odcinków, serialowych adaptacji komiksów, “THE FLASH”, “GOTHAM” i “SUPERGIRL”.

Jak wskazuje tytuł, nie zabraknie też refleksji na temat BOBRA DZIEWCZYNY-WIEWIÓRKI. 😉 Odcinek zakończy zgrzytanie zębami pod adresem nowego sezonu “GRY O TRON”. Zapraszamy do słuchania, komentowania i cieszenia się ciepełkiem majowego słonka!

POBIERZ

RSS