Rozgrywka #164 – Sekta

W bezkresnej przestrzeni kosmicznej pustki coś kiedyś wybuchło. Tak powstało życie na naszej płaskiej Ziemi. Potem ryby wypełzły z wody, lub jeśli ktoś woli, jakiś typ zakosił jabłko. Reszta jest już historią. Malowidła ścienne w jaskiniach, pierwsze prymitywne narzędzia, wynalezienie koła, etc. Tysiące lat prób i błędów, wybitne jednostki i wspólne starania o lepsze jutro. I wszystko po to, żeby jakiś gość, mieszkający w piwnicy rodziców, mógł napisać w Internecie, że Kazz jest chujem.

Ale cofnijmy się do tej bezkresnej przestrzeni, która spaja wszystko – żołnierzy przyszłości walczących w trybie dominacji, azjatyckich bandziorów, którzy lubią wybrać się na karaoke, a nawet przypadkowych członków różnych ras, zebranych pod jednym banerem. Ta kosmiczna moc połączyła też nas – Rozgrywkę. I to dzisiaj chcemy uczcić, bo ta jedność to naprawdę piękna rzecz. Miłego słuchania!

GRY:

POBIERZ

Profil facebookowy: Bądź na bieżąco!

Grupa facebookowa: Komentuj, hejtuj, śmiej się z nami

Chcecie napisać nam maila? To piszcie tu rozgrywkatv@gmail.com!

iTunes: Masz „ejpla”? Znajdziesz nas tutaj

Muzyka w tle na podstawie Creative Commons License pochodzi z https://www.bensound.com/. Albo z omawianych gier.

Gry do recenzji otrzymaliśmy od SEGA, Activision, PlayStation Polska, PR Outreach i Plan of Attack.

 • JapaneseRastaJesus

  RDR to jedyne GTA które nie wywołuje u mnie odruchów wymiotnych. Nawet pomimo tego, że dziki zachód to nie moje klimaty. Jest coś w tym strzelaniu, eksploracji świata i leniwym tempie rozgrywki, działającym jak terapia i urlop od tych wszystkich fast paced action. Dwójka to prequel biorąc pod uwagę czas wydarzeń, ale nie skupia się na historii Marstona. Chyba.

 • Blaze OniShiAku

  Polecam God of Wara na poziomie ‘Bring Me God of War’ bez HUDa, ja tak ukonczylem gre i to bylo niezle wyzwanie od poczatku do samego konca. Brakowalo mi wielu rzeczy z poprzednich czesci ale nie gralo mi sie gorzej

  [Pozdrowienia]Pozdrowienia dla calej ekipy Rozgrywki, syty odcinek ale juz bym chcial koncowke roku i posluchac o nadchodzacych tytulach, ktorych nadchodzi cala masa. Specjalne pozdrowienia dla jubilantow z Forumogadki!

 • Marcin Szymański

  Siedzi Marston, Abigail i Jack. Przy stole do pokera siedzi nawet dziadek. https://imgur.com/R5ANhmQ

 • marcinmen11

  [Pozdrowienia] Ave legiony sława i chwała, niech wygra ten kto ma ostrzejsze kły. Tym razem wam się upiekło bo gram w car mechanic symulator 2018 i oglądam anime.

  Radeon: Polecam obejrzeć anime assassination classroom bo jest świetne.
  Radeon crossfire: Dzień bez narzekania na dragon ball jest dniem straconym.
  Radeon crossfire razy trzy: Jak bardzo jestem dziwny według was? Ale tak szczerze.

 • Pingback: Rozgrywka #164 – Sekta | Polskie Podcasty()

 • Mapa Polski

  [Pozdrowienia] “Tarnobrzeg nie jest nad morzem (…) jest w górach, w Sandomierzu prawie czy tam pod Sandomierzem”. Cooldan, Sandomierz jest w górach? Obawiam się, że znowu pudło. Specjalne pozdrowienia dla Ciebie od Mapy Polski!

  • cooldan

   Nie wiem przez co jechaliśmy, ale brzmiało bardzo podobnie do Sandomierza!
   also – szanuje bardzo założenie tego profilu 😀

   • Prez

    Potato, potato xD

 • Sasu Tw

  KaŻule

 • Razer

  Łojezu, rwę włosy z głowy słuchając specjalistów, którzy nie skończyli RDR, a o dwójce wiedzą mniej niż Adek, który w dodatku nie jest fanem serii 😀

  • Kazz

   Nie musisz robic misji pobocznych. Niektore dostepne sa po ukonczeniu watku, inne trzeba zrobic przed zakonczeniem konkretnych misji z glownej fabuly