Rozgrywka #160 – Miasto Grzechu

Kazz stał oparty o bar, sączył powoli napój ze szklanki i obserwował tańczących ludzi. Ostatnio rzadko zdarzały mu się momenty wytchnienia. To był jeden z nich. Zamierzał nacieszyć się każdą chwilą. Nienawidzę tych imprez – powiedział Adek i stanął obok. Kazz doskonale go rozumiał. Cooldan znowu zrobił mi dzisiaj wykład – dodał po chwili, ale Kazz już nie słuchał. Jego wzrok skupiony był na Deuszu szalejącym na parkiecie. Kiedy piosenka dobiegła końca, Deusz podbiegł do Kazza i porwał go do tańca. Podoba ci się zapach mojego potu? – zapytał, a jego usta zaczęły zbliżać się do ust Kazza. Ten jednak był już myślami gdzie indziej…

Targi, konferencje, zapowiedzi gier, obietnice, dyskusje i marudzenie w komentarzach. Znowu miał to wszystko przed oczami. Koszmar powracał do niego co noc. Nie było innego wyjścia, jak szukać wsparcia w grupie, dlatego spotkali się wszyscy, żeby o tym porozmawiać. Pełen skład z Razerem na czele. Tylko Prez się ociągał. Czy bał się stawić czoła prawdzie? I tak dojdzie. Zawsze dochodzi – powiedział Kazz i rozpoczął spotkanie.

GRY:

KULTURKA:

POBIERZ

Profil facebookowy: Bądź na bieżąco!

Grupa facebookowa: Komentuj, hejtuj, śmiej się z nami

Chcecie napisać nam maila? To piszcie tu rozgrywkatv@gmail.com!

iTunes: Masz „ejpla”? Znajdziesz nas tutaj

Muzyka w tle na podstawie Creative Commons License pochodzi z https://www.bensound.com/

Gry do recenzji otrzymaliśmy od GRAPLA.PL, Cosmocover, Through Line Games, Good Shepard Games, CDP.pl.

 • Szpoko Audiobook

  ściągamy i słuchamy ! 🙂

 • Sławek Przystański

  “Zespół Archajw”, haha. Nie ma jak to zespół SDF w formie i zawsze mi poprawiacie humor. Ale słysząc, że nie grane było w żadne Gyrosy to umarłem 🙂 SONY i “wsteczna” obojętnie w jakiej postaci to bardzo zabawny pomysł.

 • Sławek Przystański

  Straszniście mnie prowadzący zaskoczył nieograniem absolutnych podstaw na obecnej i poprzedniej generacji. Czuć że Panowie z podwórka SDF.

  • Prez

   Ostatnio nas oskarżano o siedzenie w kieszeni MS. Zdecydujcie się wreszcie.

 • Sasilton Mihawk

  1:39:40 top 10 anime plot twists

 • Marcin Małysz

  3h offtopu ? ;D

 • marcinmen11

  [POZDROWIENIA] Pozdrawiam Adriana, bo już wiem jak się nazywa. Wiecie co, prostując całą sprawę to stare pozdrowienia były pisane pod wpływem informacji z podcastu dwóch i ten trzeci z waszym towarzystwem, i z tego co można było tam wywnioskować to że wasz podcast jest niezwykle szalony i dziwny. Lecz jak już tutaj jestem trochę to mogę stwierdzić że tak na prawdę jest inny, nie lepszy cze gorsze lecz inny. Reasumując będę się starał pisać ciekawe pozdrowienia jak w odcinku 159. Ja w Polskiej szkole byłem tylko w podstawówce gdzie ledwo zaliczałem na 3, proszę docencie starania. Niech wygra ten kto ma ostrzejsze kły.

 • Pingback: Rozgrywka #160 – Miasto Grzechu | Polskie Podcasty()

 • Doniu

  [Pozdrowienia] Mam znajomego o ksywie Dudi, którego nie pozdrawiam przez co wszystkie CoDy omijam łukiem, chociaż zombii zawsze mnie kusiło by zagrać.
  Za to chciałbym jako wujek, serdecznie pozdrowić Wojtka, przyszłego słchuchacza, który niedawno przyszedł na świat oraz jego rodziców Asię i Piotrka. Szczęścia i niech wam się wiedzie.
  Na sam koniec chciałbym jeszcze raz pozdrowić nagrywajacych i podziękować za świetną robotę 😉 teraz powiedzcie mi jak się wybrać na RP5 nie znając nikogo, tym bardziej, że mało się udzielam na grupie.

 • Brett Zgredowski

  [POZDROWIENIA] Ja chciałem opowiedzieć tylko bo Michał taki Adam co był wtedy w czwartej klasie to kiedyś w środę poszliśmy na lody i miał wziąć rower ale Jego siostry nie było i w sumie nie szkoda bo i tak rożków nie lubię a w sklepie nawet kolejki ani trochę …. A no i Preza. https://uploads.disquscdn.com/images/004469edfd626a54313e4bc8d9f617e4d85eaf0893edc7c298787b7cd40641e4.jpg