Rozgrywka #157 – Adek jest kurą

“Co on robi w Marrakeszu?” zastanawiał się Razer wycierając pot z czoła. To była piąta runda z rzędu, nie czuł już rąk, miał płytki oddech, a pot lał się z niego strumieniami, ale nie miał zamiaru odpuścić. Z drugiego pokoju dalej słyszał regularne stukanie. Powoli tracił rachubę i nie wiedział, czy trwa to już dwa tygodnie, czy dwa miesiące. Na początku trochę się martwił, ale teraz już był przyzwyczajony. Do wszystkiego można się przyzwyczaić.

Nagle na ścianie zamigotał niewyraźny portal czasoprzestrzenny. Wydawało mu się, że widzi Preza, który pędził autem w stronę Kanady. Przecież on nie ma prawka… Portal zniknął, a zza okna słychać było, że ktoś woła chłopca na obiad…

GRY:

KULTURKA:

POBIERZ

Profil facebookowy: Bądź na bieżąco!

Grupa facebookowa: Komentuj, hejtuj, śmiej się z nami

Chcecie napisać nam maila? To piszcie tu rozgrywkatv@gmail.com!

iTunes: Masz „ejpla”? Znajdziesz nas tutaj

Gry do recenzji otrzymaliśmy od Cosmocover, 11bit studios, PlayStation Polska i Plan of Attack. 

 • Jan Dynamin

  Adak to frajer jebać go

 • marcinmen11

  Pierwszy!

 • marcinmen11

  [POZDROWIENIA] Pozdrawiam tych oszołomów, którzy są na tyle zniedołężniali umysłowo że nadal, pomimo tych wszystkich lat działalności harców, odsapki i wyraj na tym oto portalu skupiającym się na, satyrycznym jak i zarazem wolnym od formalności audycji aby, nam zaaferowanym w barwie, atmosferze i przytulności, zacnie spędzić czas. Przez co w bezlik czynności dla person mniej angażowanych w harówce domowej jak i na pańszczyźnie aby zajść bardziej produktywnym, jak umilić sobie byt. Niespełna miesiąc temu postacie którzy, uszykowali były odcinek nagrania uświadomili mej osobie czemuż bym miał zaprzestać radochy, w SKYRIM. Acz pomimo pozorów arcypurstwa prowadzących postanowiłem wysłuchać ich rady, przez co w aktualnym momencie muszę rzec, dziękuje. Bo w czasie teraźniejszym rozkwitła ma namiętność do japońskiej sztuki rysowanej, a prościej ujmując anime. I teraz narażając się na gigantyczną dezaprobatę nie mogę, nie oświadczyć że mym prywatnym stwierdzeniem iż, Dragon Ball jest płytkie, nijakie, bez polotu jak i skąpe. Teraz jak persony które, są wielkimi amantami wcześniej złojonej, przez mą postać długo letniej serii o niczym wielkim, teraz wam przedstawie prawdziwy serial animowany z kraju wschodzącego słońca który ma wszystko to czego zabrakło Dragon Ballowi. Innymi słowy, mówię o Killing Bites, które pomimo wszelkich stron tworzących opinie z mieszanki wielu ludzi, myśląc że jest to czyn w dobrą stronę, lecz tak naprawdę jest to jedynie niepoprawne wykorzystywanie sytuacji i wyzyskiwanie na reklamach osób którym nikt nie wytłumaczył jak należy poprawnie być z tym za pan brat. Killing Bites posiada bardzo dobrą fabułę, mimo że jest jej lekki niedosyt, postacie pełne głębi jak i tajemnic, jak też zakończenie jest szokujące ponieważ ono się dzieli na trzy etapy odebrania go. Najpierw jest fala rozsierdzenia, po czym jak się o nim rozmyśla przez to jaki tam jest zwrot akcji, i na koniec jest akceptacja tego co tam uczynili i potwierdzenie, że nie dało by rady zrobić nic lepszego.
  Dziękuję wielce za od czytanie tego oto wyprowadzania który zabrał mi ponad godzinę na uczynienie go. Żegnam i pozdrawiam.

  • marcinmen11

   Chyba się udało.

 • KrwawaMary

  [Pozdrowienia] Przeklejam pozdrowienia z pod odcinka #155 odcinka z kwietnia, bo nie zdążyłam przed tamtym odcinkiem, a żeby nie zapomnieć to przeklejam teraz wszystko to co z nawiasów to te stare pozdrowienia i mi zalezy zebyscie je przeczytali, data tamtego wspomnianego zeszłego weekendu ponizej to 21-22 kwietnia.
  (cześć, dawno mnie nie było-spokojnie nie obraziłam się na Was.
  Poprzedniej zagadki nie odgadł nikt, bo był to Shadow Warrior z 2013
  roku. Podcastu jeszcze nie odsłuchałam, ale chciałam dać zagadkę i
  pozdrowić niejakiego Kamila M. , który powiedział mi takie rzeczy na
  pewnej imprezie w zeszły weekend,że płakałam przez jego chamskie(mało
  powiedziane…) słowa 2 dni…. Nie życzę Ci źle aczkolwiek z litości
  nie wspomnę Twojego nazwiska. Nie traćcie czasu na rozmowę z tym
  człowiekiem ..aha, i nadal twierdze, że Unreal Engine jest lepszy od
  Unity.

  [Zagadka]:
  When I was a kid , a village burn out
  the all peasants murdered somehow
  The magician came across…
  Tell me: who in this game was a first Boss? )

  Aha, wspomniany gosciu w tym tekscie w nawiasach został przeze mnie przedwczoraj wywalony ze znajomych na Steamie(pierwsza osoba wywalona przeze mnie na Steamie).Odcinka jeszcze nie przesłuchałam,przesłucham moze w czerwcu, bo maj i poczatek czerwca to jest mordęga -czas robienia projektów i sesja. I jeszcze jedno przesluchałam tylko pozdrowienia i bloopersy, więc surprise 😉

 • dzemus_

  [POZDRAWIAM]
  MAMĘ,
  TATĘ,
  PANA KULDANA*
  PANA PREREZA,
  PANA AADDKKAA,
  PANA LAZERA,
  PANA DEUŁUSZA,

  NIE POZDRAWIAM NIE POZDRAWIAJĄCYCH
  I TYCH CIULÓW CO CENY PALIW USTAWIAJĄ
  W dupę se wsadzcie stwierdzenie, że 5,09 zł za litr bezołowiówki 95 to fajny pomysł
  nie, wcale nie fajny!!!

  *Kolejnośc losowa

 • Razer

  A, co do tych zwiastunów GTA o których wspominaliśmy z Cooldanem (że były o wiele fajniejsze niż zwiastun RDR2):
  GTA IV Trailer #4
  https://www.youtube.com/watch?v=mNrm7wqnpVI
  GTA IV Trailer #2
  https://www.youtube.com/watch?v=kOZ8bRAO7YQ

  Pamiętam jakie wrażenie robiły, po latach grania na tym samym silniku w III, VC i SA ciężko było uwierzyć jak kosmicznie będzie wyglądać GTA IV na nowej generacji. Pierwszy oficjalny zwiastun oglądałem z autentycznym niedowierzaniem. A gdy już po ograniu V wróciłem do IV to odkryłem jak świetną jest grą, i że V wcale nie jest od niej o wiele lepsza, jest po prostu inna. I chętnie zobaczyłbym powrót do takiego poważniejszego klimatu w kolejnej części.

  • cooldan

   No przecież kurde ten zwiastun RDR2 do tego startu nie ma. :/

   • Adrian Kornaś

    Kiedyś to były zwiastuny!
    teraz to nie ma zwiastunów

    • cooldan

     Idź lepiej zobacz czy Cię nie ma w pokoju obok

     • Adrian Kornaś

      nikogo tam nie było :/

     • Dawid “Dejw” R.

      Kiedyś były pokoje obok, teraz same kawalerki!

 • Prez

  Słucham i słucham i trochę zawiedziony jestem… Dużo indyków, same 20 minutowe, poważne i rzetelne wywody na temat gier, mało heheszków… xD

 • Robert Hałabiś

  Co to za utwór na początku odcinka?

 • Dawid “Dejw” R.

  [POZDROWIENIA]chciałem kogoś pozdrowić.
  Nie, (tutaj inwektyw na k) nie będzie pozdrowień, wykonajcie czynność seksualną i oddalcie się szybko w dowolnym kierunku.

  Poza Łukaszem D.! Łukasz jest fajny!

  P.S
  Ktoś wie jak się zmniejsza poziom trudności w Tinderze?

 • [POZDROWIENIA] Rozgrywki słucham już trochę, czasem na grupie coś napiszę, to pomyślałem – czy to już jest ten moment w życiu, żeby napisać pozdrowienia? Wiem, że niektórzy to w ogóle od tego zaczynali swoje (hehe) stosunki ze społecznością rozgrywkową, ale ja to jestem zbyt nieśmiały. Najpierw trzeba było przejść przez fazę delikatnego macania (podobno tak wyglądają zaloty krasnoludów – najpierw długi okres badania, czy na pewno ma się do czynienia z kobietą), sprawdzić czy już można, czasem na privie coś temu czy tamtemu pozawracać, a później BAM! Pozdrowienia!

  I jak już stwierdziłem, że pora pozdrowienia napisać, to nagle… Pustka w głowie! Nic! Flashbacki z matury, jak zobaczyłem tematy na ustnym polskim. I tak jak wtedy, teraz wydukam też coś, żeby było, coś najbardziej oklepanego, ale coś, co zawsze przejdzie, co zawsze pasuje, jak musztarda do kiełbasy: pozdrawiam całą ekipę Rozgrywki. Jak przez pierwszy odcinek, który słuchałem, ciężko było mi się przegryźć przez nieznajomość lore (powinny być jakieś podręczniki, wprowadzenia, może jakieś broszury nawet?), tak później poszło z górki, i wciągam każdy odcinek nosem. Oprócz pierwszego pierdololo, bo mnie po pół godzinie pierdololowania zmęczyło. Ale wybaczam.

  Jak będziecie nagrywać kolejny odcinek, to będę pewnie wysoko nad ziemią, słuchając Grubych Rozmówi i grając w gry, albo już w miejscu docelowym, na emigracji (tymczasowej), ale wiedzcie, że będę o Was myślał. I tęsknił. Aż do następnego odcinka.

 • Milescobar

  [pozdrawiam]pozdrawiam kochanego adka za pamięć. Ps jesteś bardziej seksowny niż ta ruda z klanu! Niech ci życie płynie chlebem i kokaina

  • Prez

   Piękne pozdrowienia, ale odcinek już nagrany. Jak się pojawi to przeklej je pod niego!