Rozgrywka #120 – Dzięki za wkładanie

Nie dość, że gier była cała masa, wcześniej wpadliśmy w dyskusję o różowych filmach, to jeszcze na koniec zastosowaliście na nas Fatality w postaci wyjątkowo obszernego kącika pozdrowieniowego. Ale… daliśmy radę!

Przygotujcie się na Razera, który biega po ciemku, Deusza bez ręki, Preza w partyzanckim berecie, trzęsącego się Kazza i Cooldana z bezdechem. Pięć soczystych godzin przed Wami! Odcinka możecie posłuchać również na światłach, na skrzyżowaniach, w lodówkach.

PS. Mamy dla Was konkurs, w którym nagrodą główną jest kodzik na Krew i Wino (wersja PlayStation 4). Jedyne, co musicie zrobić, to skomentować na stronie pod tym odcinkiem, która z recenzji w nim się Wam najbardziej spodobała i dlaczego. Powodzenia!

GRY:

 • Wario Land: The Shake Dimension 
 • Parkitect
 • Wiedźmin 3: Dziki Gon – Serca z Kamienia 
 • Overwatch 
 • Battlefield: Hardline 
 • The Detail 
 • Superhot 
 • Homefront: The Revolution 
 • Severed 
 • Tastee: Lethal Tactics 
 • Battleborn 
 • Uncharted 4: A Thief’s End 
 • Metal Gear Solid V: Phantom Pain

KULTURKA:

 • Black Mirror
 • Bloodline
 • Jacek Wesołowski – Inżynieria Gier. Level design dla początkujących.
Pobierz Rozgrywka 120

Profil facebookowy: Bądź na bieżąco!

Grupa facebookowa: Komentuj, hejtuj, śmiej się z nami

Strona internetowa: rozgrywkapodcast.pl

iTunes: Masz „ejpla”? Znajdziesz nas tutaj

 • Rafał Radomyski

  Wpis konkursowy: Wiem że nie wygram (bo jak się tak mówi to są większe szanse) ale całkowicie odpowiedzialnie mówię że najbardziej podoba mi się recenzja MGS V. Bo kocham tą grę i płakałem nocami, że hype już minął, że już nikt nie chce o tym mówić, że Division i inne takie. A tu wreszcie znów będzie można wrócić we wspomnieniach do Afganistanu, dodatkowo ten dreszcz że coś nowego usłyszę co zachęci aby znów odpalić bordowe PS4 z jej pierwszą płytą. Tak, dokładnie. Nie słuchałem ale wiem. Recenzja MGS 10/10.

  • Prez

   Lasciate ogni speranza, voi ch’entrate.

   • Michał Jankowski

    Już dawno porzucona wszelka jest nadzieja 🙂

 • Pingback: Rozgrywka #120 – Dzięki za wkładanie | Polskie Podcasty()

 • Sasilton Mihawk

  Co do Overwatcha. Według mnie ta gra jak najbardziej mogła by być grą f2P. W world of Tanks (czołgi) na takim VII tierze nie raz trzeba grać 50 bitew by odblokować działo którym cokolwiek zrobimy, bo to zwykłe często ma parametry czołgu z V tieru, a VII walczą nawet z IX poziomami które mają pancerz o grubości 250mm, a nasze działko ma 130mm penetracji. Takiemu czołgowi nic nie zrobisz. Mimo grindowania w WOTa gra wiele osób, więc w OV bez problemu można by było tak grać.
  Prawda jest też taka że 5 postaci wystarczy w 95% meczy na randomach. Balans trochę kuleje, bo są postacie które przydają się tylko w 2 miejscach na początku walki, są też postacie które są OP (McRee). Zawartości też mało. Jest dużo postaci, ale mapy szybko się powtarzają i trybów jest mało.
  Gra posiada porównywalną zawartość jak Battlefront, a gra kosztuje 170zł za niepełna wersje i 200 za pełną. Grałem w WOTa i wiem ze jak się ogarnie grę, to taka gra potrafi wkurzać jak mamy w teamie osoby które psują nam grę.

  • McCree OP? Z której strony? Kontrują go snajperzy, kontruje go Tracer, dobry Reaper, Fara, Junkrat, ba – nawet Soldier-76. Postać jest dobra, fakt, sam nim gram najwięcej, ale nie jest on OP w żaden sposób. Mały magazynek, stosunkowo długie cooldowny i ulti, które wymaga przycelowania, podczas którego jest się powolnym, święcącym punktem…

   Akurat balans w tej grze jest IMO doskonały, serio. Na początku irytował mnie Bastion, jak chyba wszystkich, ale po paru godzinach znalazłem mnóstwo sposobów na radzenie sobie z nim.

   Nie wiem też jak wyobrażasz sobie f2p i ludzi z odblokowaną większą lub mniejszą ilością postaci. Gracz “darmowy” miałby dostęp do 5 postaci z cotygodniowej rotacji, a inni wszystkie 21? W tym kontry na “darmówki”? To zupełnie nie sprawdziłoby się w grze, której siłą jest zmiana postaci w locie, a bohaterowie kontrują się na zasadzie kamień-papier-nożyce.

   Co do ilości trybów i map – mało, ale są one dopracowane. Ten argument i tak mnie zawsze bawi, bo mam przed oczami chociażby CS’a, w którym od kilkunastu lat gra się praktycznie w 1 tryb na tej samej mapie – nikt nie narzeka.

   Tak, bronię Overwatch, bo to naprawdę udana gra i zbiera niepotrzebny hejt bo rzekomo:
   – dostaje zawyżone oceny, bo Blizzard (sam recenzowałem grę, dałem jej z czystym sumieniem 9tkę, a niestety Blizzard nie wysłał mi wagonów z dolarami),
   – ma mało zawartości (j/w),
   – jest klonem TF2/Battleborn (nie, nie jest),
   – nie ma singla (bo jest SIECIOWĄ strzelanką).

   • Sasilton Mihawk

    Jest OP. Rzuca granata i wali cały magazynek. Tym sposobem praktycznie każdego pokonuje 1vs1, nawet tanki. Widać tendencje że coraz więcej ludzi gra tą postacią.
    Jest ich nawet 3 w drużynie.

    Wiec jak granat cie trafi i oszołomi, to zaraz padasz z magazynka. Najlepsze jest to że po tej akcji może wywalić drugi magazynek bez czekania.
    Jest to najbardziej OP na bliski kontakt, a do tego całkiem nieźle radzi sobie na dalsze odległości.
    Owszem, padnie na strzała od snajpera jak dostanie w głowę, ale to można powiedzieć o wielu postaciach które mają 200HP, tylko jak McCree podleci do WidowMaker na 10 metrów, to ją zdejmuje dosłownie w 2 sekundy i to się dzieje z prawie każdą postacią.

    Co do CSa. ta gra była by trupem gdyby nie skrzynki.

    • Oj, ja się będę upierał przy tym, że nie jest OP. 😉 Flashbang ma dość ograniczony obszar działania i czasami ciężko nim wycelować. Sporo postaci może błyskawicznie uciec albo uniknąć stuna (Tracer, Reaper, Widowmaker, Genji może prawdopodobnie go odbić w stronę McCree). Tanków IMO też nie rozłoży się jednym magazynkiem – wczoraj grałem i miałem właśnie niemiła niespodziankę, jak wywaliłem magazynek w mecha D.Vy, po czym dostałem shotgunem prosto w kapelusz i padłem.

     Jeśli coś jest OP u McCree to skupiłbym się raczej na zasięgu. Ten rewolwer, strzelając po jednym pocisku ma OGROMNY zasięg.

     No, ale zasięg to akurat inna bajka. Grając wczoraj miałem wrażenie, że Hanzo ma mniejszy zasięg od chociażby Bastiona.

     • Sasilton Mihawk

      Jak masz problemy z celowaniem to rzeczywiście OP dla ciebie nie jest.
      Ale jak się potrafi celować, to nawet Tracer nie sprawia problemu.
      Owszem, tanka tak łatwo nie rozwalisz, ale już sam fakt że możesz mu zdjąć cały HP w kilka sekund, sprawia że mocniejszy niż inne postacie. Tu jedynie Reaper jest porównywalny, tylko że nim to strzelanie trwa dłużej i trzeba przeładować. W praktyce trzeba uciekać. Jak Blizzard nic nie zrobi z tą kowbojem, to zobaczysz co będzie za jakiś czas na serwerach.

      To oszołomienie powoduje to że nawet pro gracz przegra z noobem, bo po prostu nic nie możesz zrobić.
      Taki Reaper też jest mocny z bliska, ale z daleka jest już lipny, tym można sadzić hedy, a jak ktoś podleci to flashbank i załatwiony.

      Nie wiem na jakiej platformie gracz, jak na konsolach to tam bardziej skillowe postacie tak nie przeszkadzają, bo generalnie osób które opanowały pada prawie jak myszkę jest mało. Na PC jest od groma CSowców i oni z wrzuceniem czegoś pod nogi problemu nie mają.
      W ogóle na konsoli jest inny balans postaci niż na PC.

     • Sasilton Mihawk

      To powinno zakończyć naszą dyskusją 🙂
      https://www.youtube.com/watch?v=SPTxCn8Zxss

   • rawr

    Gdyby to był model fp2 w stylu Doty2, to owszem, gra mogłaby namieszać dość mocno. Gdyby jeszcze Blizzard wykorzystał to dobrze, to ta gra byłaby idealną platformą do esportu. Tak to widzę. Ale wcale nie przeszkadza mi to, że gra jest pełnoprawnym produktem AAA, za który trzeba zapłacić.

 • Tony

  Nie mam PS4, ale coraz poważniej myślę o zakupie, szczególnie po premierze Uncharted, w Wieśka też jeszcze nie grałem, idą wakacje, będzie trochę czasu więcej może.

  Piszę w nawiązaniu do recenzji Tastee: Lethal Tactics gdzie mowa była o graniu turowym z kimś na odległość, gdy jeden ruch może trwać kilka godzin lub dłużej.

  Przypomniało mi to o grze, w którą kiedyś grałem, kosmiczna strategia turowa 4X o tytule Stars! (z wykrzyknikiem).

  Cechą charakterystyczną tej gry był… praktycznie brak grafiki 😉 To znaczy był podgląd galaktyki (kropki, kreski i kółka), były też ikonki pokazujące różnego typu uzbrojenie, które się wynajdywało. Poza tym, same tabelki. Ekran gry wyglądał tak: http://i.imgur.com/gjjXuWt.jpg 🙂

  Teraz tak. Dało się wybrać różne rozmiary galaktyki, różną ilość przeciwników itp. Ale nawet mała gra nawet z jednym przeciwnikiem wymagała powyżej stu tur, tak z dwieście średnio. Do tego w każdej turze należało zaakceptować wykonywane prace na każdej planecie, nie było żadnego automatu do tego. Dodatkowo należało konstruować statki, łączyć je we floty i nimi także zarządzać. Ciekawą opcją było wystrzeliwanie surowców w kierunku innych planet. Można było w ten sposób transportować surowce pomiędzy swoimi planetami, ale można także było nimi bombardować planety wroga. Wróg mógł przejąć surowce mając odpowiednią infrastrukturę, ale z reguły miał za mało czasu na przygotowania i ponosił jakieś straty w ludności.

  Do czego zmierzam. Ta gra miała… multiplayer. Multiplayer DOSŁOWNIE przez emaila lub FTP. Polegało to na tym, że po wykonanej turze gra generowała plik, który wysyłało się do hosta (człowieka prowadzącego grę). Gdy host otrzymał pliki od wszystkich graczy, rozsyłał im plik z wynikami danej tury.

  Także o ile nie siedział ktoś na mailu i nie czekał na ruch przeciwnika/ów, przy wykonaniu jednego ruchu dziennie najkrótsza partia pomiędzy graczami mogła trwać np. 400 dni, jeśli jeden gracz wykonywał jedną turę dziennie. Oczywiście jak się domyślam, w rzeczywistości takie partie kończyły się wcześniej, jeśli jeden z graczy nie był uparty i po prostu się poddawał przed końcem gry (komputer grał do ostatniego żyjącego osobnika).

  Natomiast wyobrażam sobie, że jacyś zapaleńcy w to grali w więcej osób. Takie partie mogły trwać latami…

  Gdy w to grałem, nie miałem jeszcze regularnego dostępu do internetu, także pozostawał mi singiel.

  Na koniec dodam ciekawostkę, jak teraz widzę gra dostała kilka łatek i jakieś rozszerzenia ułatwiające grę w multi, można ją także pobrać za darmo, więc jeśli komuś mało excela w korpo, może się pobawić 😉

  ***

  Słuchałem recenzji Uncharted, widziałem jakiś gameplay, to gra dla mnie, tylko czy warto teraz kupować PS4, skoro za rogiem czai się Neo?

  ***

  Ja mam mieszane uczucia co do Black Mirror. Nie skończyłem oglądać. Odcinek o świni rzeczywiście był ciekawy, ale pozostałe mam wrażenie że skupiały się na negatywnych stronach ludzi. Dla tych co oglądali, postaram się ogólnie, ale mogą być jakieś spoilery: w odcinku z pedałowaniem to przecież była jej decyzja, nikt jej jak sądzę nie przystawiał pistoletu do głowy. W odcinku z soczewkami rejestrującymi pokazane jest po prostu małżeństwo, któremu się nie układa, małżeństwom się nie układa niezależnie od soczewek. W odcinku gdzie umarł mąż, no rzesz kurcze ludzie też są podobnie przewidywalni jak się ich pozna. Generalnie serial trochę za depresyjny jak na mnie, ostatecznie nie obejrzałem wszystkich odcinków.

  ***

  Za to dzięki Netfliksowi zacząłem oglądać Elementary. Puściłem to sobie nie wiedząc o tym serialu nic, gdybym sprawdził ocenę na IMDB albo Filmwebie, to pewnie bym nigdy nie zaczął oglądać, wracamy do tematu cyferek 🙂 W każdym razie chyba spodobała mi się miniaturka, albo chciałem zobaczyć jak ta “Chinka” wygląda po latach bo pamiętam ją jeszcze z Ally McBeal (gimby nie znajo), Chinka wygląda świetnie, serial okazał się być naprawdę niezły, a gdy już myślałem, że motywy zaczynają się powtarzać, zaserwowano świetne zwroty akcji i naprawdę porządnie w niego wsiąknąłem. Dobry serial.

  Na Netfliksie obejrzałem też How to get away with Murder, również dobry, niestety drugi sezon rozczarowuje, polecam zatrzymać się na pierwszym. Ten serial ma jednak pewne sceny mogące bulwersować co wrażliwszych widzów, mnie one też wytrącały z oglądania. Ale mimo wszystko warto.

  Absolutnym hitem dla mnie (poza House of Cards) okazał się dokument Making a Murderer. To jest dopiero must-watch. Pierwszy odcinek jest jako taki, powiedziałbym średni, dużo emocjonalnych scen. Ale co się zaczyna w drugim, to po prostu rzuciło moją szczęką o podłogę i tak ona została aż nie obejrzałem do końca. Przypomnijcie sobie jakiś świetny serial, a później dodajcie do tego, że ten serial dzieje się naprawdę na waszych oczach. Powoduje to, że emocje związane z oglądaniem są podniesione do kwadratu. Zwroty akcji są tak nieprawdopodobne, że mało kto by w nie uwierzył, gdyby nie to, że każda scena z serialu to prawdziwy zapis wideo lub audio, ewentualnie wywiady z bohaterami. No po prostu miazga, oglądałem już niejedno, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem.

  Dzięki za recenzję Bloodline, chętnie się zainteresuję kiedyś, jak znajdę czas. To też serial, który bym odrzucił z powodu cyferek, a tak to wyląduje w my list.

  ***

  Tasiemcowy komentarz wyszedł, trudno. Ale mam nadzieję, że treściwy. Słuchałem pracując, a jak coś mi przyszło do głowy, to pisałem go (na raty).

  • cooldan

   Pamiętam, że której “Hirosy” (chyba 2?) też miały opcję gry przez maila gdzie wysyłało się wynik swojej tury. A sam za czasów początku internetu grałem tak w szachy. Partie ciągnęły się po kilka/naście dni 🙂

   O Making a Murder sporo słyszałem i też kiedyś tam mam zamiar obejrzeć.

   • Tony

    Szachy to u mnie osobny temat, w podstawówce jako jeden z niewielu miałem Amigę i jednocześnie trochę grałem w szachy. Graliśmy w partie jeden dzień, jeden ruch w szkole, tzn. przekazywaliśmy sobie karteczki z ruchem. Tylko ja nie potrafiłem nie oszukiwać i jak czułem się zagrożony, to w Amidze ustawiałem partię i komputer podpowiadał mi ruch. W końcu ktoś połączył poszlaki, jeden z kolesi lepiej grających mnie oskarżył o czitowanie, ja coś tam zagrać umiałem i pomyślałem, dam radę. Nie dałem rady, rozpykał mnie w świetlicy raz dwa 🙂

 • Chciałem nawiązać do recenzji MGSV, ale się nie uda (tym razem) 😉

  A chciałem nawiązać do MGSV bo umowa była 😉
  Cooldan robi reckę MGSV ja przechodzę Wiedźmina 😉
  Jako, że mam podstawkę i Serca z Kamienia na PS4 to w sam raz Krew i Wino by się zdało 😉

 • Sasilton Mihawk

  Battleborn chyba nie za dobrze się sprzedaje. na PC sprzedał się w 200K, wiec obstawiam ze na wszystkie platformy dobił może do 600K w co wątpię. Problemem jest też to że na PC mało w kto to gra, teraz średnio około 1500 osób i ciągle spada. Mało jak na sieciowego shootera z trybem moba
  http://steamcharts.com/app/394230#48h

  • rawr

   Potwierdzam, ilość graczy na PC jest niezwykle mała. Oczekiwanie na pełne lobby wiąże się ze straceniem kilu do kilkunastu minut życia. Do tego dość często po dołączeniu do gry, niektórzy zamiast się bawić, po prostu afkują niszcząc zabawę innym.

 • Maciej Przerwa

  Zgodzę się z Prezem. Overwatch kusi i pewnie by mnie wsysnął na maxa, ale właśnie wprowadzony model mnie strasznie oburza i w ramach protestu (tak wiem, jeden kontra miliony) nie kupuję!

 • Maciej Przerwa

  Plus Prez. spróbuj Dirt Bomb, fajne Enemy Territory

  • Prez

   Znam, świetna gra!

   • Razer

    Nawet ja ze dwa razy z nimi grałem. I patrząc na artstyle to prędzej bym wrócił do DB niż to Overwatcha.

 • Silent Berserker

  5 miodnych godzin. dzieki.

 • Sebastian Pasich

  Zachęcony obejrzałem Black Mirror S01E01, i faktycznie super – dzięki bardzo. Też wam się rzuciło w oczy idiotyczne tłumaczenie niektórych zwrotów? Np. ileśtam ćwierknięć zamiast tweetów i na końcu, jak lektor mówi, że film obejrzało w sumie ponad ‘bilion’ ludzi. Raz, ze nie ma tyle ludzi na świecie, a dwa, że pewnie chodziło o ilość odsłon. Po angielsku billion to po polsku miliard.

 • Fredosław

  Krul rządzi, rządzą też Black Mirror (polecany przez wszystkich) oraz Bloodline (nadal nieodkryta perełka).

 • Hmm..?

  http://www.nastok.pl/

  What the…? 😉

 • Agnieszka Hirsz

  [POZDROWIENIE] Pozdrawiam wszystkich panów którzy składają mi oferty matrymonialne na Adze Gra. Buziaki.

  • Agnieszka Hirsz

   Czekam na Króla i nic…

   • Silent Berserker

    szkoda zycia na króla jak książe pod oknem.

  • Silent Berserker

   co ta wódka robi z ludźmi.

 • Mruvek

  [POZDROWIENIE] Pozdrawiam Agę która Gra, chociaż nigdy nie składałem żadnych ofert matrymonialnych.

 • Tomek Pieniak

  [POZDROWIENIE] Pozdrawiam wszystkie panie, które jeszcze nie złożyły mi oferty matrymonialnej. Nie wstydźcie się 😉
  Poza tym pozdrawiam wszystkich plażowiczów z Piksel Hejwen

 • simonx

  [POZDROWIENIE / KOMENTARZ / CHWC]
  Wat? Że muszę tutaj, nie na fejsbuniu? … Sprytnie 🙂
  Ostatnio się wysiliłem, więc dzisiaj tylko: “Pozdrawiam ekipę!” 🙂
  #dobrazmiana #pozdrowieniaodcześkaigienia

 • Bartek Zawisza

  [POZDROWIENIE] Pozdrawiam całe Radio Rozgrywka ze słonecznego Vice City i żeby E3 było w tym roku piękne w zapowiedziach.

 • szokiz

  [POZDROWIENIE] Uff… W końcu się udało założyć konto na tym diskusie. Po kilku brzydkich słowach i wielu kliknięciach myszką udało się. #złazmiana Mam nadzieje, że to działa. Więc skoro już tu jestem chciałem pozdrowić wszystkich tutaj zgromadzonych przed mikrofonami i tymi którzy siedzą po montażu szanownego Maciusia ze słuchawkami w uszach w komunikacji miejskiej, nie przejmujcie się tym dziwnym spojrzeniom ludzi siedzących obok. P.S. Ciągle czekam na recenzje Zeldy od Kazza i obiecany stream z Keep Talking and Nobody Explodes.

  • cooldan

   Aż Ci lajka tam! A recenzje Zeldy to dwie były!

   • szokiz

    MAŁO!

 • Michał Haba

  [POZDROWIENIE] Praskie pozdrowienia dla wszystkich Władców i Bękartów Rozgrywki 😉
  Specjalne pozdrowienia dla Preza za wybitną cierpliwość wykazywaną w momentach niezgadzania się z Krulem. Szacun!
  Pozdrowienia także dla Agi, niech Twe zbiory ‘longów’ rosną!

 • [POZDROWIENIE] Chciałbym pozdrowić Kasię, Kasię, Kasię, Agnieszkę, Magdę, Magdę, Magdę, Tatianę, Paulinę, Malwinę, Ewelinę, Natalię, Liska, Aleksandrę, Annę, Annę, Kaję, Kali, Dianę i wszystkie pozostałe wspaniałe obecne na grupie kobiety. Robię to dopóki mogę, bo gdy piszę te słowa jestem jeszcze kawalerem, ale gdy Wy je usłyszycie czytane przez Cooldana, to stan rzeczy będzie już zupełnie odmienny… Dodatkowe specjalne pozdrowienia dla Preza. NADCHODZĘ MISIU.

 • szokiz

  [POZDROWIENIE] To ja jeszcze będąc tutaj chciałbym pozdrowić Mikiego Di i Kate. Pozdrawiam <3

 • Yeewdel

  [POZDROWIENIE] Pozdrawiam Mikołaja (szczęścia na nowej drodze życia) oraz całą ekipę Polcastu 😀 (Wciąż czekam na 1. odcinek 😀 )

 • GooJunPyo ( Jacek Kaleta )

  [POZDROWIENIE] No to jedziemy z koksem. Chciałbym pozdrowić całą ekipę AsianJAM ( poza sobą ), Ekipę Rozgrywki oraz Członków Spółdzielni ( poza sobą ). Ekipę PADTV ( starą jak i nową )czyli prawdopodobnie jedynego podcastu z którym jestem od samego początku. Ekipy Psychocastu, M2, Bezimiennego, AgaGRA, Tomografu i całej reszty naszej wesołej rodziny. Pozdrawiam również Daniela Czarneckiego i Tomka Czerskiego. Za to, że zawsze jesteście po tej drugiej stronie.
  Pozdrawiam również wszystkich słuchających, nie słuchających, znających się i nie umiejących się określić.

  Teraz pora na szybką serię. Proszę o przeczytanie tego momentu jak najszybciej się da ( bez dopalania prędkości w programach do edycji ). No więc chciałbym pozdrowić: Ciapka, Dzidka, Dykersa, Szuracza, Kustosza, Devianta, Parówkę, Parówkę Jr aka Morlinka, Ostatnią nadzieję czarnych czyli rudego, Babushkę, Adaśka, Jaśka, Gangstera, Pasera i Kłodę. A na sam koniec czopa, rudą, paździocha, robsona, paciszynową i kluskę.

  Ok teraz można wracać do normalnego tępa pozdrowień. Chciałbym szczególnie wyróżnić pozdrowieniami:
  -Radek Dudek,Baapa BAAPA,MrMemku,Zęga,Webi80,Kacper Fabirkiewicz,Maciejko80,Maciek Rutkowski,Paweł T,Deedliyah,Mielnicki Studio,Sevven,Tybald Małobrody,Piotr Zawiła,Marcin Małysz,Dzoshu,RyuOsiem,TKIZZeK,Philipo,kibakun01,Mycha93PL,Minimaxixd97,Avesoday,Łukasz Wolny,Tankerus,Grzegorz Bis,Artur Wolowoski,Hubert Zdrenka,Aspazar,Mateusz Tomczyk i Cold0

  No i na sam koniec już naprawdę szczególne pozdrowienia dla Trzeciej Dywizji Slav Rescue Squad, Cheeki Breeki Fighters !

  Who watches the watchmen? Cheeki Breeki Fighters ! We See Mayonez, We Secure Mayonez ! #radiowolnykompot

  No i to by było na tyle…obiecuje, że następne pozdrowienia będą zamykały się w trzech linijkach (maksymalnie).

 • Michał Zasowski

  [POZDROWIENIE] Chciałbym pozdrowić cała ekipa nagrywającą mój ulubiony podcast. Mam również prośbę trzymajcie kciuki za mnie a żeby udało mi się w końcu znaleść fajne autko bo ile można dojeżdzać rowerem. Poniżej mój kandydat.

 • shenmi_meiren

  [POZDROWIENIE] pozdrawiam wszystkich, z którymi widze się w 3mieście z okazji Ołpenera, w tym Grzegorza (Wrzeszcz kołst 4evah!) który podzieli się podłogą :*

 • Paweł Doniec

  [POZDROWIENIE] Dziś się rozwinę żeby nadrobić. Pozdrawiam wszystkich Polków, no może wszystkich to nie ale przede wszystkim ekipę Rozgrywki, Preza, który mam nadzieję wróci od Marka (pamiętaj że ostrzegali Cię przed wyjazdem), tym razem liczę na zwycięstwo w Uncharted, Cooldana, który pewnie ma do czytania jeszcze więcej pozdrowień, może weź coś na wzmocnienie gardła, Razera który pewnie nie zdążył jeszcze odpocząć po kolejnym montażu, przekroczone 5 godzin (łapka w górę), Deusza, do którego mam chyba najbliżej, akurat będę robił swoje urodziny we Wrocławiu w tym miesiącu (mam je w tym tygodniu), Kazza nie trzeba pozdrawiać w końcu jest królem, ale niech mu będzie.
  Pozdrawiam również bardziej i mniej aktywnych członków grupy Rozgrywki oraz znajomych: Kiśla, Krzaku, Szpadla, Grzypa, Darlę, Azazela, Pazuzu, Hłana oraz Obryka. A i Bułe też pozdrowię, co zawsze ma jakąś ukrytą czekoladę w szufladzie. Za to co robicie należą wam się brawa (monoklask, monoklask), dzięki wam trawa jest bardziej zielona, a słońce bardziej świeci, szkoda tylko, że muszę ją kosić w tym upale. P.S. Ciekawe kto tym razem dopierdzieli się do pozdrowień 😛

 • Paweł Mosch

  Pozdrawiam wszystkich słuchaczy 🙂

 • Alyss Tariella

  [POZDROWIENIE] Jako że nie udało mi się załapać na poprzednie nagranie to pragnę jeszcze raz pozdrowić całą społeczność Rozgrywki. Jesteście wspaniali i dzięki wam znalazłam moje miejsce w internecie. <3
  PS: Juz wyzdrowiałam i czuje się znacznie lepiej. : D

 • [POZDROWIENIA] Pozdrawiam plażowiczów z PH Anno Domini 2016. Czekam na info w sprawie Rozgrywka party!
  Specjalne pozdrowienia dla Razera. Twój baton był niewiarygodnie apetyczny 😀

 • Dominik

  [PYTANIE] Wybaczcie mi, że nie mogłem pojawić się jako specjalny gość na ostatnim podcaście ale musiałem pozałatwiać parę spraw, liczę, że ponowimy współpracę?

 • Sasilton Mihawk

  Nie pozdrawiam. Teraz zamiast rozmawiać o odcinku, to będzie spam z pozdrowieniami.

  • cooldan

   My zawsze chętnie się odniesiemy do komentarzy dotyczących odcinka. 🙂 A Pozdrowienia pewnie i tak zaczną się pokazywać dopiero jak powiemy, że nagrywamy następny 🙂

  • Blaze OniShiAku

   Większość ludzi i tak pod odcinkiem na grupie lub fanpagu dyskutuje.

 • [POZDROWIENIA] Pozdrowienia dla wszystkich tak zrytych robotą, że jak wrócą do.domu to.jedyne co mogą zrobić to wyłączyć system w sposób dość gwałtowny i drastyczny, wykazując w ten sposób, że się popsuli. Na szczęście to tylko raz na jakiś czas. Poza tym pozdrowienia dla spikerów z rozgrywki i czytelników z grupy. Hail Rozgrywka /sakora

 • Sharaku

  [POZDROWIENIA] Pozdrawiam wszystkich studentów którzy kupili Tęczową Szóstke bo sesja.
  Mój portfel nie pozdrawia Preza, nie wiem gdzie znalazłem hajs na Dooma i Siege :/
  Nie pozdrawiam też sesji, bo cały tydzień z E3 mam egzaminy i nie mogłem też pojechać na PH i nie pograłem w Duck It! (Btw. muzyczka cudna).
  No i tradycyjnie pozdrawiam nagrywających, w szczególności Pana Codziennika i całą grupę Rozgrywki!

 • Tomasz Azor Mazurek

  [Pozdrowienia] Pozdrawiam Wierna Ekipe z Uncharted 4… Wszystkie samotne duszyczki ktore szukaja milosci na jednej kochanej Grupie Rozgrywka! 🙂
  [PYTANIE] GOTY 2016 OD POCZADKU RAKO DO TERAZ TO…

 • Blaze OniShiAku

  [Pozdrowienia] Pozdro dla grupy Rozgrywki, PaD.TV i Fantasmagieri. Pozdrawiam wielebnego Cooldana, ‘hejtera’ Preza i jego kuzynów, narkoleptycznego Krula Kaza, Razera the Montera I oczywiście Deusza co mięsa nie jadł.

 • Paweł Matuszewski

  [POZDROWIENIA]Nie wiem kto wpadł na pomysł pozdrowień na stronie, ale #złazmiana, więc pozdrawiam tylko pana montera oraz MikiegoD – powodzenia i uważaj na nią, podobno im odbija jak zdobędą pierścień, jeszcze Ci zabroni nagrywać Polcastu #trustory
  Poza tym, chciałem spytać, gdzie są zapisy do programu ‘Szukamy męża dla Agi’, pod wpisem na stronie czy filmikiem na youtubie? Tylko pamiętaj kobieto, że nie wyjadę za Tobą do Azji ;-).
  [PYTANIE]Prez, kiedy Rozgrywka Wrzeszcz Coast Party? Otaguj mnie na grupie jak coś będziecie planować :*

 • Komar Komarescu

  [Pozdrowienia]Szacun dla całej ekipy nagrywającej i montującej za ciągłe chęci do tworzenia kolejnych materiałów i nagrywania tak długiego podcastu. Nadrabiam zaległe odcinki (coś koło 20 jestem) plus odcinki na bieżąco i jest spoko – praca leci szybciej i przyjemniej.

 • Tomasz Dziel

  [POZDROWIENIA] Korzystając z okazji, bo w końcu wątek pozdrowieniowy też jest jakąś okazją, chciałbym naszym podcasterom, ludziom dobrej roboty, bo są nimi przecież, zaprezentować, do czasu następnego wątku pozdrowieniowego, artystyczny program:

  Rozgrywka – parowóz podcastów…
  Chwała jej maszynistom!
  Cóż, że grać nie ma w co?
  Krul nie da się fatalistom!

  Chwała tym, co wśród nocy,
  materiał szykują na ranek,
  jak wcielona wola i rozum,
  jak Kuldanek.

  Nadleciał tłum multi ochotny,
  konsolowców pełna gospoda.
  Trwał pośród, jak skała samotny,
  Grzegorz “Prez” Wojewoda.

  Parły wegańskie kolumny,
  waliły jarmużu gradem,
  aż stał się świat bezrozumny
  Deusza Eldoradem.

  Potrzebny jest też montażysta,
  którym jest On:
  towarzysz, gracz, hobbysta –
  Razer – śmiech jak dzwon!

  Któż, jak nie oni,
  dziesiątki odcinków wytrwali?
  Tłum słuchaczy u bram już stoi
  i Party nadciąga z oddali.

  P.S. Cooldan, gdybyś był w okolicy Marymontu, to podrzuć w końcu bilet wyjazdowy na parking. Akumulator powoli się rozładowuje.

 • Trendkiller

  [POZDROWIENIA] Ja Głowix, chciałem pozdrowić Gacka, czyli Artura Gackowskiego, którego przed chwilą namówiłem do Big Boss’a, Nutrii i Mokrego Drake’a, jakkolwiek dwuznacznie by to nie zabrzmiało. Gacuś, słuchaj Cooldana, Preza, Razera, Deusza i Krula Kazz’a, dobrze gadają. Poprawią Ci humor w drodze, tylko nie spowoduj wypadku 🙂

 • Rafał Głowienka

  [POZDROWIENIA] Ja Głowix, chciałem pozdrowić Gacka, czyli Artura Gackowskiego, którego przed chwilą namówiłem do Big Boss’a, Nutrii i Mokrego Drake’a, jakkolwiek dwuznacznie by to nie zabrzmiało. Gacuś, słuchaj Cooldana, Preza, Razera, Deusza i Krula Kazz’a, dobrze gadają. Poprawią Ci humor w drodze, tylko nie spowoduj wypadku 🙂

 • Jakub Aksamit

  [POZDROWIENIE] animaLove.pl to prawdopodobnie najlepszy sklep zoologiczny na rozgrywce.

 • Michał Klimiuk

  [POZDROWIENIA]Pozdrawiam Wujaszka, Jacka Kaletę, Toperza, Breta. Nieuczenie się do sesji jest takie przyjemne!

 • Prez

  [POZDROWIENIA] Mam neta z powrotem. Postal Redux jest spoko, pozdrawiam Kuldana.