PSYCHOCAST #95 – TEN NIE TYLKO O SOULSACH

Wzruszenie, że będziemy nagrywać o Soulsach, zaraz na początku nagrania tak mocno chwyciło mnie za gardło, że przez minutę nie umiałem wydukać ani jednego słowa.


Zmieniamy całkowicie formułę nagrania, porzucamy niecne blacharstwo i odtąd rozmawiamy wyłącznie o serii Souls. Czasami o grach na PS4. Wywaliłem w związku z tym Pompona oraz Kamila ze składu i rozmawiam z Tomkiem „Edrim” Wechterowiczem, adminem strony darksouls.pl; Krystianem „Foreścikiem” Kamińskim, nienawistnikiem wszystkiego co microsoftowe, w tym Xbox’ów i Windowsa; oraz z Rafałem „Mordeksem” Sadkiem, moim dawnym nauczycielem z Dark Souls 1, który o walkach PVP zapomniał więcej niż ja się kiedykolwiek nauczyłem. Rafała możecie znaleźć na kanale twitch – www.twitch.tv/mordeks, czasami coś streamuje. Głównie Soulsy 😛


Dla zmylenia zaczynamy nie o Soulsach, ale o paryskiej konferencji Sony. Foreścik i Edri zachwycają się zapowiedzianymi tam grami i zastanawiają się czy będzie warto kupić VR dla PS4. Mordeks i Forest ograli już Serca z kamienia – pierwsze duże rozszerzenie do Wiedźmina 3. Są pod dużym wrażeniem, szczególnie tej wersji sprzed znerfienia walk z bossami. Wszyscy trzej grają namiętnie w Rocket League i próbowali mi przybliżyć fenomen tego tytułu. Edri opowiada także o Warsaw Games Week, na którym m.in grał w dodatek do Destiny i podglądał cosplayerki i hostessy. Jego zdjęcia z tej imprezy, można znaleźć na grupie gamefreaks.pl. Na koniec podaliśmy mięcho, chłopaki opowiadają jak im się grało w network stress betę Dark Souls 3.

Zapraszam do wysłuchania i komentowania!

Michał Sobieszek

POBIERZ