PSYCHOCAST #94 – PGA PRIMAL

Jak wiecie, nasze progi zawsze były otwarte dla gościnnych autorów. Dlatego też postanowiłem pójść o krok dalej i od dziś będziecie mogli znaleźć u nas również zaprzyjaźniony z Rozgrywką podcast – Psychocast! Jeśli go nie znacie to posłuchajcie, a jeśli znacie to…… też posłuchajcie. Zwłaszcza, że w tym odcinku trafią się znani Wam goście 😉 /Cooldan

 

Standardowo, jak co roku, ekipa Psychocastu wyruszyła na tajny zwiad targów Poznań Game Arena! Jednak tym razem w niestandardowym składzie. Zazwyczaj byłem jedynym przedstawicielem naszego podcastu, ale podczas tej edycji dołączył do mnie Kamil Pawełek, a nieco później Maciek „Razer” Ciepliński (inDOOR Studios, Rozgrywka) oraz Adrian Kornaś (inDOOR Studios) i na końcu Dominik Gąska (tech.wp.pl, Niezatapialni, Nieczyste Zagrywki). Również niestandardowo zabrakło w tym odcinku Michała Sobieszka, ale gdzie się podziewa i co dla Was przygotowywuje, dowiecie się już z samego odcinka :)

Podczas infiltracji hal targowych w wyżej wymienionym, brodatym składzie, było bardzo wesoło i każdy wyłapał swoje perełki w oceanie atrakcji. O wszystkich staramy się opowiedzieć w krótkim, ale treściwym odcinku (30to minutowy offtop o VR się nie liczy!).

Zapraszamy do wysłuchania i komentowania, a kto był na PGA to palec do budki!

Marcin Szustak

POBIERZ