PSYCHOCAST #114 – TRZECH STARSZYCH PANÓW I KAMIL

Czas na regularne jak w zegarku, co półroczne nagranie Psychocastu. A skoro już nagrywamy to dlaczego nie zrobić podsumowania roku i nie porozmawiać o naszych najlepszych grach z 2017 roku. Przynajmniej taki był plan. Zamiast tego dowiecie się o różnych dziwnych grach w jakie grał Rafał Jasiński i tego, że gdyby zagrał w Assassin’s Creed Origins to byłaby jego gra roku. Co wybrał w zamian? – Niespodzianka. Jednak największą niespodzianką jest powrót syna marnotrawnego (tutaj fanfary) Marcina “Pompona” Szustaka na nagranie.
Wysłuchacie ponad godzinnego wykładu profesora Szustaka na temat wszystkich tajemnic i ciekawostek VR. Już zacząłem pracować nad nim żeby go ściągnąć na kontynuację. Marcin swoje wystąpienie podsumował stwierdzeniem, że najlepiej jest częściej wychodzić z domu. Nie zawiódł tylko Kamil opowiadając o grach w jakie grał ostatnio i na bank zaskoczy Was gra jaką wybrał za najlepszą w roku 2017.
I jeśli jesteście ciekawi co sądzi o The Legend of Zelda: Breath of the Wild stary, zatwardziały pecetowiec, przyzwyczajony do grania we wszystko na myszce i klawiaturze to tym bardziej zachęcam do wysłuchania nagrania.

Michał Sobieszek

Ściąga czasowa:
5:20 – Kamil o Middle-earth: Shadow of Mordor,
15:53 – Rafał o Sonic Generations i kilka słów o książce “Wojny konsolowe”,
27:44 – Michał o The Legend of Zelda: Breath of the Wild,
1:05:35 – Rafał o remasterze Ghosts’n Goblins,
1:16:15 – Rafał krótko o Hellblade,
1:19:55 – Wolfenstein 2: The New Collosus,
1:38:35 – Pompon o wszystkim co się zmieniło w VR przez 2017 rok,
2:44:00 – Nasze najlepsze gry z 2017 roku.

 

 

Wszystkie odcinki od dzisiaj do pobrania są tylko pod tym adresem:

LISTA WSZYSTKICH ODCINKÓW

Pozdrawiamy!