Podcast Pamiętamy 03 – Ręka Thrawna

Czterdzieści lat minęło, jak jeden dzień,
już bliżej jest niż dalej, o tym wiesz.
Czterdzieści lat minęło odeszło w cień
i
nigdy już nie wróci, rób co chcesz.

Czterdzieści lat na szczycie to wielkie osiągnięcie, mało kto potrafi pochwalić się tak długą i niesłabnącą sławą. Mi do głowy przychodzą jedynie The Rolling Stones i Gwiezdne Wojny. 25 maja 1977 roku w amerykańskich kinach pojawił się pierwszy film z tej fantastycznej kosmicznej serii. To idealna okazja, aby zasiąść przed mikrofonem i porozmawiać o bogatym dziedzictwie, jakie przed dekady seria nam przyniosła. Nie tylko o filmach, ale również o książkach, grach wideo i społeczności.

Zachęcamy do odsłuchu trzeciego – ponad trzygodzinnego – odcinka Podcastu Pamiętamy w całości poświęconemu Gwiezdnym wojnom. Wspominają Dariusz Toperz Szymański, Tomasz Winfrid Wasiewicz, Dariusz Konsolite Pasturczak oraz Jakub Antoniuk.

Niech Moc będzie z Wami.

POBIERZ

 

Jeżeli chcesz w przyszłości dostawać powiadomienia o najnowszych odcinkach to skorzystaj z naszego RSS-a (o ile działa). Jeżeli preferujesz Jabłka to musisz jeszcze chwilkę poczekać, nie wyrobiłem się. Sorry.
Jesteśmy też na Podstacji, katalogu polskich podcastów, gdzie znajduje się nasze archiwum.

Podziękowania dla Krzysztofa Pogłódka za pomoc przy ogarnięciu RSS oraz dla Dariusza Pasturczaka za oprawę graficzną podcastu.

Podziękowania dla Piotra Kuldanka za udostępnienie miejsca na serwerze i ogromne pokłady cierpliwości w sytuacjach kryzysowych.

Jakub Antoniuk