Pamiętajcie o Pegazach #15 – Antarctic Adventure (NES)

Pozdrawiam gorąc… chłodno, droga rozgrywko! Tu Mruqe – Dzieciak po 30-tce

Zapraszam  na piętnasty już odcinek Pamiętajcie o Pegazach – programu, w którym sobie i Wam przypominam klasykę NES-a. Czyli, w naszych polskich realiach – Pegasusa. Niezmiennie według trzech zasad… ale o tym opowiem już w materiale.

Nie cierpię gier wyścigowych. Szczególnie takich, gdzie ścigam się z zegarem. Jeden z wyjątków od tej reguły to gra w sam raz na upały – Arctic Adventure od Konami, która w 1985 roku trafiła na NESa. To szczególny tytuł w dorobku firmy. Czemu? Bo nad jego sequel był pierwszą grą, którą współtworzył… Hideo Kojima! No to zapraszam na walczyka na lodzie – czas się trochę ochłodzić.

A, ten pingwinek na imię ma jednak Penta, ale mówiłem na niego Pingu i mi się utrwaliło. Kojima z kolei do Konami dołączył w 1986 roku, czyli przepracował tam lat… 29.

Zauważyliście pewne zmiany w wyglądzie programu? Wreszcie jestem zadowolony i myślę, że w tej formie Pamiętajcie o Pegazach pozostanie na wiele kolejnych odcinków. Z tym większym entuzjazmem zapraszam więc już wkrótce!!!

Przy okazji bardzo ucieszę się z subskrypcji

A tu znajdziecie pozostałe odcinki Pamiętajcie o Pegazach