Pamiętajcie o Pegazach #13 – Contra

Hej Rozgrywko, tu Mruqe – Dzieciak po 30-tce, a ze mną nowa co-op partnerka, Kali. Zapraszamy wspólnie na kolejny odcinek Pamiętajcie o Pegazach – programu, w którym sobie i Wam przypominam(y) klasykę NES-a. Czyli, w naszych polskich realiach – Pegasusa. Niezmiennie według trzech zasad… ale o tym opowiemy już w materiale.

Kali zaprosiłem do programu by mieć jakiekolwiek szansę pokazać grę, w której niebezpiecznie jest wyruszać samemu. Nie, nie Zeldę. Coś o wiele bardziej srogiego – Contrę. Dla mojej PLAYER 2 debiut na kanale Dzieciaka jest jednoczenie debiutem YouTubowym w ogóle. Przywitajcie ją zatem gorąco i… przygotujcie się na srogi łomot. To znaczy, na patrzenie na srogi łomot, który spuszcza nam gra. I pomyśleć, że w czasach podstawówki grindowałem z kumplem w wakacje Contrę tak długo, aż przeszedłem ją na 7 życiach… No nic, nie ma się co rozczulać. Co było – to było, a teraz jest teraz. Zapraszamy na historyczne dzieło Konami!

(Ciekawostka – Konami zgłasza z automatu pretensje do praw autorskich tego filmu i zarabia na reklamach. Ja – gdybym chciał – to bym nie mógł. Do tej pory zdarzyło się to tylko przy filmiku z Super Mario Bros., na którym zarabia Nintendo. A ja w ogóle w programie partnerskim YT nie jestem, na filmach i tak nie zarabiam – więc wspominam tylko o tym jako kuriozum).

Przy okazji bardzo ucieszę się z subskrypcji.
Link do playlisty z wszystkimi odcinkami Pamiętajcie o Pegazach.