Kronicast 09 – U mnie, kuźwa, nic tylko popindalam

Już niemal tradycją jest, że pojawiamy się niemal w ostatniej chwili. W tym miesiącu też tak jest i chyba trzeba przywyknąć do tego, Kronicast każe czekać na siebie.

W dziewiątym odcinku czeka na was dużo większe zróżnicowanie tematyczne niż miało to miejsce dotychczas, więcej muzyki i technologii, mniej gier. Tematów też jest nieco mniej, ale czas, jaki poświęcamy każdemu wydłużył się.

W odcinku same hity:

 • Freddie Mercury i zespół Queen;
 • Pong;
 • Dragon Ball;
 • Splinter Cell;
 • Pidżama Porno – Ulice jak stygmaty;
 • Tamagotchi;
 • Terry Pratchett – Kolor magii;
 • Gears of War

Odcinek nagrany w składzie: Kali Murawska, Michał Emjoot Jankowski, Piotr Ziętal, Adam Fenek Czarnecki, Krzysztof Apach Pogłódek, Darek Toperz Szymański, Jakub Antoniuk.

Podcast zamieszczony na YouTubie nie zawiera muzycznego wstępu i zakończenia. Pełna wersja podcastu wyłącznie w wersji do pobrania.

POBIERZ

Wszyscy jesteśmy łasi na łapki w górę, więc możecie je hurtowo przesyłać na nasz fanpejcz. Od teraz mamy swój kanał na YouTubie na który będą trafiały nowe odcinki. Na iTunesach jesteśmy już od bardzo dawna. Grafiki do odcinka zrobił Damian „Gazzazin” Gasiński, który jest mistrzem Painta. Namiary na RSS znajdziecie tutaj.

 • Blaze OniShiAku

  Kolejny fajny odcinek i wszystkich slychac jak marzenie 😉

  Planujecie omawianie Stephena Kinga? Chetnie bym posluchal co macie do powiedzenia. No i jak juz macie Emjoota to moze jakies stare jrpgi? 😛

  Wiencyj Kali 😀 Czy Konsolite dostal prema bana czy szykuje sie powrot? Niby narzeka i nic nie lubi ale wiedze ma spora i wydaje mnie sie ze pasowal dobrze do Kronicastu/

  • Jakub Orlano Antoniuk

   Dzięki za pochwałę audio, jest lepiej, ale do ideału jeszcze daleka droga.

   Stephen King to gruby temat i jeżeli byśmy się z nim zmierzyli to w formie odcinka tematycznego, jak z Kojimą czy Gwiezdnymi Wojnami. Na razie mamy w planach Pratchetta, Star Trek i Need for Speed. Na Kinga przyjdzie czas.

   Co do Konsolki to sami nie wiemy. A Kali już jest pełnoprawną członkinia ekipy, na tym odcinku po prostu nie mogła być wcześniej.

   Grudniowy odcinek najprawdopodobniej będzie po świętach. Nagramy go przed, ale dopiero w święta będzie czas, aby go zmontować. Mamy zapowiedzianego gościa, mamy nadzieję, że nic mu nie wypadnie.

   • Blaze OniShiAku

    No i jeszcze ten instant feedback na propsie xD

  • Toperz

   O Kali bądź spokojny. Ekipie pasuje jej udział a jak jescze do tego słuchaczom to win/win.
   King to faktycznie materiał na kilka godzin osobnego tematu.
   Emjoot ostatnio recenzował Ys7, powiedzieliśmy kilka słów. Sam lubie zagrać w retro lub nowsze jrpg więc to też da się zrobić. Tylko nie jestem pewny czy jest sens na kronicascie zajmować czas, kiedy możemy pogadać o nich w AsianJAM. W zasadzie ta sama ekipa a i tematy bliższe chińskim bajkom. Nawet nie masz pojęcia jak długa jest lista tematów na każdy miesiąc i z ilu z nich rezygnujemy przed nagraniem.