#Kolaudacja: Show – 09 – Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie (+spoilercast)

Choć w tym tygodniu temat jest tylko jeden to wzbudza w nas takie emocje, że wystarczy za cały repertuar. Oprócz dyskusji bezspoilerowej mamy oczywiście również spoilercast 🙂
Smacznego!

W tym odcinku rozmawiamy o:
filmie:
Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie

 • Rekinek

  Wow, jaka intensywna dyskusja. Super się słuchało. Sam byłem w kinie w piątek. Wszystko fajnie ale jednak trochę za dużo opowiadaliście o głównej ekipie. Pomineliście całkowicie oprócz wątku z sitripio, bazę rebeliantów. Nie wspomnieliście też za dużo o samej bitwie na Scalif, znaczy za krótka analiza. Widzieliśmy tam nowe jednoski, walkery, młotogłowa w akcji, a i chyba nowe fightery imperium. Sama bitwa była jakby super epicka czego jeszcze w Sw nie widziałem, całkowicie nowe doznanie.

  Ktoś wspomniał że nie było napisów z samym początkiem filmu, wydaje mi się że to chyba samo przez się mówi że to Star Wars Stories. Epizod który miał koniec i początek.

  Mogliście z samym początkiem pojechać z Spoilercast. Cóż, jeszcze dużo bym napisał ale wolę gadać. Zapomniałbym, szkoda że nie było video.

  Dzięki jeszcze raz, było pysznie.

  • Tomek Pieniak

   Dzięki 🙂 Faktycznie o samej bitwie mówiliśmy głównie w części bezspoilerowej. Tak nas jednak pochłonęła dyskusja, ze pod koniec wydawało się, ze pokłóciliśmy się już o wszystko o co można było 😀