JapSpamSpecial #2 – Zabawy Dotykowe Wg. Nintendo aka Switch Year One

Nadszedł ten dzień. W końcu wszystkie planety ustawiły się w odpowiedni sposób ( czyt. w wielką literę N ) oraz nastała pełnia księżyca połączona z piątkiem trzynastego wypadającym w środę.

Dwójka zbłąkanych wędrowców w zapomnianej przez Boga karczmie “Pod Niebieską Skorupą” raczyło się drinkami z grzybów. Nagle przez drzwi frontowe wszedł tajemniczy i ubrany na czerwono jegomość. Światła zgasły, spowijając ciemnością wszystko dookoła jak niewiasta swojego ukochanego a jedyne co ,było słychać, to słowa przysięgi…

Nadchodzi noc i zaczyna się moja warta. Zakończy ją tylko nowa generacja. Nie wezmę sobie innej konsoli. Nie założę googli wirtualnej rzeczywistości i zapomnę o jaraniu się 4k i 120fpsami, albowiem ludzkie oko nie widzi powyżej 144p i 15 klatek. Będę żył i umrę w kolejce po amiibo. Jestem mieczem w ciemności kierowanym przez Shigeru. Jestem strażnikiem na murach Reggiego. Jestem ogniem, który odpędza Sony, światłem, które przynosi świt w świecie Microsoftu, rogiem, który budzi śpiących, tarczą, która osłania krainę człowieka. Moje życie i mój honor i ciało, które jest gotowe należą teraz do Nintendo na tę noc i na wszystkie pozostałe.

Ekhm…znaczy kiedyś był JapSpam Special i teraz po roku nagraliśmy drugi odcinek 😀 Miłego oglądania lub słuchania 😀

Wersja Audio Do Pobrania