Dobranocka Rozgrywki #19 – Watch Dogs 2

Zastanawiacie się czy Watch Dogs 2 to gra dla Was? To sprawdźcie nową Dobranockę, a może będziecie bliżej odpowiedzi na to pytanie.

 • Silent Berserker

  Wiem, bylem i jestem dziwny ale nadal uwazam ze W_D jest duzo lepsze, mimo wszystkich wad i PR bullszitu to pierwsza czesc jest dla mnie kultowa, Aiden nie byl idealny, nawet nie byl ciekawy ale historia i
  reszta postaci (no qurfa T-Bone) robila swietna robote ! WD2 jest dla gimbazy wiec nawet wadżajny i ejakulacja jej nie uratują.

  • cooldan

   No właśnie rzecz w tym, że WD2 naprawdę NIE jest dla gimbazy. Gimbaza nie zrozumie ogromnej większości żartów czy nawiązań która tam pada. Tak jak mówimy na Dobranocce – to jest dla nerdowych 30 latków gra 🙂

   A pierwsze WD też mi się podobało 😀

   • Adrian Kornaś

    Wydaje mi się, że trailerami Ubi chciało zainteresować grą własnie gimbaze, ale sama gra to już pożywką dla starszych i tym sposobem chcieli powiększyć grono odbiorców gry.

    • Prez

     Oficjalnie przestaję przejmować się komentarzami na temat tej gry, zwłaszcza kiedy oceniają ludzie, którzy nie grają. Bo gdyby grali, to wiedzieliby, że tak jak pisze Adek, trailery skierowano do młodzieży, ale sama gra to istny prezent dla 30-latków i ludzi, którzy siedzą głęboko w popkulturze.

     • Kazz

      Ta gra ma za dużo gimmicków jak dla Ciebie Prez 😉

     • Prez

      Stymże ja jej właśnie bronię 🙂

     • JapaneseRastaJesus

      Ale to jest pomieszanie priorytetów. Kolejny raz mamy sytuację, gdzie samo granie, to praca którą trzeba wykonać. Nie da się tego inaczej zrozumieć, skoro grę wg ciebie mają definiować smaczki, które byłeś w stanie zrozumieć. Nie rozgrywka która jest na maksa gimbusiarska. To tak jakby komuś, kto nie lubi jeździć na rowerze, zamontować na bagażniku dystrybutor ulubionych batonów. I twierdzić, że to rower dla niego, choć na jazdę wpływu to nie ma. 15 lat temu pewnie bym się jeszcze jarał. Dziś unikalne dane do konta bankowego w każdej kopii gry nie usprawiedliwiłyby mi meczenia się z tą grą. A ty się cieszysz, że twórcy nawiązali do czegoś, co sami znali. Ale co z tego, przecież to nie jest na tyle duża rzecz, żeby zrobić grę

     • cooldan

      Mafia 3 byłą totalnie pracą. W WD2 robienie misji, kombinowanie z tym, żeby nikt mnie nie wykrył itd daje mi masę funu. A gimbusy to z tej fabuły która tam jest to chyba nie za dużo zrozumieją 😀

   • Silent Berserker

    no to jest problem bo ja tez nie rozumiem tych zartow, przybijanie piątek po kazdym piardnięciu malowanie pistoletow wydrukowanych na drukarce 3D ? powaznie ? dla 30 letnich nerdow ?
    moze ja za stary jestem, musze to przemyslec 😀

 • GooJunPyo ( Jacek Kaleta )

  Poznań potwierdzony w W_D3 ! ;D Ta gra wygląda tak dobrze, że aż chciałbym w nią zagrać. Niestety poprzednia część była wg. mnie słaba i to mnie powstrzymuje przed kupnem WD2.

 • Jędrzej Mąkosa

  Jak już nawiązujemy do jedynki to bardzo mi się tam podobały znajdźki nawiązujące do fabuły czy świata przedstawionego. Odnalazłem wszystkie logi w grze oraz wykonałem wszystkie włamy (jakkolwiek się to tam nazywało). Jeśli dobrze pamiętam, to jedne z zapisów audio pozawalało bliżej poznać kulisy zamachu na Aidena i konsekwencji z tym związanych dla wynajętego hitmana, a część “włamów” opowiadała historię ludzi zamieszanych w handel żywym towarem. Czekam na opinie o wątku głównym i wątkach pobocznych, bo jeżeli faktycznie jest lepiej, to chyba wiem, co kupię sobie po wypłacie.