Codziennik Rozgrywki – 13.06.2017: Nikogo

Cisza. Spokój. Nic się nie dzieje. Poza konferencjami policzycie informacje w tym Codzienniku na palcach jednej ręki. Zwłaszcza, że ten Codziennik powstaje jeszcze przed PC GAMING SHOW. Tak czy siak pozostaje zadać sobie najważniejsze pytanie – kto wygrał E3? Jak dla mnie – whatever, najważniejsze, że mamy dużo interesujących gier przed nami.

Jeśli doceniacie moją pracę to dajcie temu wyraz na Patronite.pl, a zostaniecie Mecenasem tak jak Klaudia ‚Baltica’ Wojnarowicz, Ełcki Dom Kurtuły, Ruben_z, Blaze P, Chwesiu, Grzesiek G, Świerq, czy Jacek.

Ten gif najlepiej oddałby to co wydarzyło się w ciągu dzisiejszego dnia, ale postarałem się znaleźć coś wartego uwagi.

  • Devolver Digital zrobili swoją konferencję na E3. Czy raczej “konferencję”. Warto zobaczyć bo jak to powiedział Maciek “punkowe podejście do gamingu”.

  • Jeśli spodobała Wam się zapowiedź The Darwin Project to możecie spróbować zapisać się do Steamowej bety gry. O tutaj.
  • Zainteresowała Was zapowiedź A Way Out? To warto zerknąć na wywiad z jednym z twórców.
  • Interesuje Was 43 minuty rozgrywki z Sea of Thieves.

  • Po zwiastunie zapowiadającym teraz możemy zobaczyć fragment rozgrywki połączony z wywiadem z twórcami Strange Brigade.

  • Oto zestawienie fragmentu rozgrywki z Forzy Motorsport 6 na Xboksa One S, z zaprezentowaną rozgrywką z Forzy Motorsport 7 na Xboksie One X. Potraktujcie to bardziej jako ciekawostkę niż “materiał badawczy”.

Poprzedni Codziennik znajdziecie tu.