Codziennik Rozgrywki – 01.03.2016

Jak na razie mamy dość spokojny tydzień. Co prawda dziś wieczorem być może będzie jakieś wielkie uderzenie od Microsoftu, bo Major Nelson zapowiadał “wyjątkowe” This week on Xbox, więc KTO WIE!

Jeśli doceniacie moją pracę to dajcie temu wyraz na Patronite.pl. Dzięki temu np. zostaniecie Mecenasem tak jak Krzysiek „Hader” Tałajczyk czy ruben_z.

PRZYCZEPY
  • Zwiastunem zapowiedziano produkcję VEV: Viva Ex Vivo, gry o mikroskopijnym stworku. Ciężko cokolwiek wywnioskować z tego filmiku poza skojarzeniami z mikrokosmosem. Gra latem ma pojawić się ma PlayStation 4 i PlayStation VR.

KICKSTARTER WATCH
GOOD NEWS EVERYONE
  • Outlast 2 nie będzie dział się w zamkniętym domu psychiatrycznym, a “wyjdzie na zewnątrz”. Gra ma być bowiem inspirowana zbiorowym samobójstwem w Jonestown, w którym zginęło ponad 900 osób. Milusio.
  • Zastanawialiście się co moglibyście zrobić z kosztującym 3 tysiące dolarów deweloperskim wariantem Hololens? Będziecie mogli “zagrać” w przygody Młodego Concera, w których będzie chodził po ścianach Waszego pokoju i zbierał monety. Także ten.

  • W najbliższy weekend (od 18:00 4 marca do 6 marca) odbędzie się “otwarty weekend z trybem wieloosobowym w Uncharted 4“. 4 marca rozpocznie się również beta nowego Hitmana dla subskrybentów PlayStation Plus.
NIE PRZEGAP
  • Jeśli interesują Was gry DONTNOD (Life is Strange, Remember Me) to sprawdźcie wywiad w którym opowiadają o swoim nowym projekcie – mrocznym RPGu Vampyr.
  • Kaspersky, producent oprogramowania broniącego nas przed złośliwym oprogramowaniem, zaprezentował nam mapę cyber ataków w czasie rzeczywistym. Ot ciekawostka, ale przez chwilę można poczuć się jak w jakimś Deus Exie.
  • Tego jeszcze nie grali – Dreamtheater razem z Turbo Tape Games (raczej nie znacie ich żadnej poprzedniej gry) stworzą cyfrową grę planszową, która będzie uzupełniała i towarzyszyła wydaniu nowej płyty zespołu.
  • Jeśli całkowicie nie możecie doczekać się Total War: Warhammer to pojawił się kilkunastominutowy gameplay z komentarzem.