Automata: Część Pierwsza – Chwała Ludzkości

Wszystko, co żywe zamknięte jest w niekończącym się cyklu życia i śmierci.Jeden zakończony rozpoczyna jeden nowy i tak samo jest z Caviaversem. Cykl zakończony przez kwiat rozpoczął cykl Zero. Cykl Zero zakończył nr Jeden. Jeden stworzył zakon a zakon zniszczył świat. Zniszczenie przeniosło się dalej i zainfekowało inne wymiary i strefy czasowe.A teraz cykl trwa jednak tym razem rozpoczął go konflikt między ludzkością a maszynami.

Witam Wszystkich serdecznie mam na imię Jacek Kaleta i zapraszam Was w podróż, której pierwsze kroki macie już prawdopodobnie za sobą. Droga do Automaty doprowadziła Was, albowiem do tego, co za chwilę zobaczycie.

Serdecznie Zapraszam.

PS: Chciałbym z góry przeprosić za złamanie obietnicy, jaką była “Wystawię wszystko w jednym rzucie”. Niestety ów materiał powstał jako jeden filmik trwający około półtorej godziny. Jednak Youtube w swoje dobroci postanowił zablokować go z powodu naruszenia praw autorskich do “trailerów” i niektórych przerywników. Więc zostałem zmuszony podzielić materiał na cztery części. Część Pierwszą: Chwała Ludzkości, która jest prologiem dziejącym się przed wydarzeniami z gry Nier: Automata. Część Drugą: Krew i Stal, która obejmuje 2/3 gry oraz książki. Część Trzecią: Duch w Pancerzu obejmującą zakończenie Automaty, książki, słuchowiska i wystąpienia teatralne oraz Część Czwartą: Epilog obejmujący obecnie spisane dzieje po 14 Wojnie z Maszynami.

PS2: Niestety z powodu posiadania słabej jakości wystąpienia teatralnego nie byłem w stanie użyć pasujących zdjęć do tego o czym mówię za co również przepraszam.

Za nieudogodnienia przepraszam.