6 lat z Rozgrywką!

Dziś mija 6 lat odkąd istnieje Rozgrywka! Wiele zmieniło się na lepsze w tym czasie – mamy nie tylko podcast, ale i stronę, kanał YouTube, grupę oraz stronę na FB. Możecie nas posłuchać, poczytać i obejrzeć, a czasem nawet się z nami spotkać. Ponadto na naszej stronie pojawia się wiele ciekawych publikacji serwowanych przez nasze Bękarty. Jest dobrze, a będzie coraz lepiej. I to w dużej mierze dzięki Wam! Dlatego dziękujemy za to, że jesteście z nami. One love!

 • Paweł Matuszewski

  Sto lat! Sto lat!

 • Pingback: 6 lat z Rozgrywką! | Polskie Podcasty()

 • Piotr Ziętal

  Gorące pozdrowienia dla Ojców Załorzycieli podcastu członków forum sympatyków serwisu niezgrani.pl i dla dziewczyn i chłopaków, którzy z czasem na ten rozgrywkowy wózeczek wskoczyli i tych co z niego wyskoczyli. Bawcie się dobrze na “R”ewirze przez mnóstwo kolejnych lat, aż wszyscy grupowicze stracą dziewictwo, Kuldan napisze reckę MGSV, akaKazz kupi VR, Perez wykształci dobry gust filmowy, Razerowi zabraknie pomysłów na bloopersy, Deusz opierdoli kiełbę z grilla albo zabraknie miejsca na serwerach i się internet skończy (nie wiem co nastąpi pierwsze)
  Pozdro600
  Respekt na kwadracie ✌️️

 • Toperz

  6 lat nagrywacie, 3 lata słucham, 1 rok się udzielam. Polubiłem was, nie spartolcie tego. Obyście dobili do tysiaka odcinków a rosnąca społecznośc zdominowała internety z wami na czele.
  Zdrówko!

 • Adrian Piechota

  Dziś Rozgrywki urodziny
  Wznieśmy za nią w górę driny
  Wiele gierek do ogrania
  I mniej Kazza narzekania
  Dużo czasu tak cennego
  Na gierki poświęcanego
  Wielu gier z klimatem
  Do ogrania latem
  Coby sezon ogórkowy
  Nie zaprzątał więcej głowy
  Wielu imprez rozgrywkowych
  Żadnych zawodów giereczkowych
  Żeby Razer szybko pracował
  I wszystko na czas montował
  Więcej twórczości Cooldana
  Gdyż jest ona rozchwytywana
  Żeby komputer prezowy
  Był zawsze do pracy gotowy
  I na koniec moi mili
  Byście zawsze tacy byli
  Zajebiści, wiecznie młodzi
  Niechaj się Wam zawsze powodzi
  Składam dzisiaj Wam życzenia
  Do miłego usłyszenia

 • Blaze OniShiAku

  Na początek pozdrowić OG Rozgrywki Kazza, Deusza, Etnoe I Shellaka. Jestem na 23 odcinku i świetnie was słucha, zajebista podróż w czasie.

  Oczywiście pozdrawiam aktualną ekipę Krula Kazza, Deusza Sexa, Almighty Cooldana, Intro Mastera Razera I tego od Kolo Dudi Preza.
  Dzięki za świetną robotę, gratulacje na szóstą rocznicę i przynajmniej sześciuset sześćdziesięciu następnych lat Rozgrywki. 420Blaze-It-Son.

 • Tomek Pieniak

  6 lat, a ja dzięki Wam z roku na rok czuję się coraz młodszy. Nie da się opisać tego co zbudowaliście podcastem, grupą, stroną, imprezami, ale przede wszystkim osobiście. Dla całej rzeszy w tym i dla mnie staliście się najlepszym co spotkało polskie giereczkowo od … zawsze. Dla takiego starca jak ja czasy Secret Service, Polygamii czy Niezgranych wydają się obecnie jedynie króciutkim prologiem do legendarności i epickości, która dzieje się tu i teraz.
  Nie mogę nic dłuższego napisać bo łzy wzruszenia zalewają mi klawiaturę (niestety nie mechaniczną).
  Wszystkiego najlepszego!!!
  Dziękuję <3

 • Jędrzej Mąkosa

  Feliz cumpleaños! Realmente genial 6/10!

 • szokiz

  Bardzo dobrze pamiętam, jak jakieś dziwne typki z forum Niezgranych kleili jakiś podcast z jaką oryginalną nazwą Rozgrywka. Jakieś podrabiańce Dogrywki. Teraz po 6ciu latach siedzę przed komputerem i marnuje swoje życie na grupie tego podcastu. Sto latów!

 • akctfc

  No ten tego najlepszego i kolejnych sześciu! Nam wszystkim.

 • Wasser

  Już nawet nie pamiętam kiedy zacząłem słuchać Rozgrywki. Na pewno nie byliście pierwsi, ale za to jesteście jednym z ulubionych i przez te naście lat regularnie słuchanym podcastem. To poniekąd przez was polubiłem zmywanie naczyń, a droga przez deszcz czy inny śnieg stawała się mniej dziadowska. Dzięki wielkie za wszystko, za ten tytułowy podcast, dzięki za bękarty, dzięki za nagrania wideo, za teksty pisane (nie czytam wszystkich, ale pewnie większość jest spoko, bo jesteście spoko). Dzięki wielkie obecnym ojcom prowadzącym (chłopaki nie, bo chłopaki to w burdelu), a i tym ojcom, którzy zostawili swoje Czu też dzięki. By nie przedłużać: No, kończcie flaszkę i do domu!

 • Rafał “Trendkiller” Głowienka

  A ja chciałem podziękować całej ekipie tworzącej Rozgrywkę, za to że rozdziewiczyliście mnie w kwestii podcastów i dzięki Wam czekam na każdy nowy odcinek Rozgrywki, tak jak kiedyś czekało się na nowy numer PSX Extreme w latach ’90. Za to, że zebraliście zajebistych ludzi na grupie, których może i nie znam, ale zdanie sobie bardzo cenię i z którym nie jednego kielonka bym z chęcią wypił.

 • Super że jesteście tacy, jacy jesteście. Przy was większość innych podcastów brzmi tak, jakby mieli kij w du***. Albo dwa.

 • Super że jesteście tacy, jacy jesteście. Przy was większość innych podcastów brzmi tak, jakby mieli kij w du***. Albo dwa.

 • Andrzej Długosz

  To już sześć lat… a ja zacząłem chyba w okolicach 5 urodzin słuchać.
  No, to teraz chociaż trochę mam lenia, czas na moje życzenia:

  Kiedy do pracy maszeruje sobie
  Słuchawki mam oczywiście na głowie.
  W słuchawkach dyskusja się toczy zacięta:
  Czy Kazz będzie ogrywał Last Guardian na święta?
  Czy Prez shooterów taktycznych będąc fanem schowa się z M16 za swym tapczanem?
  I wraz z Deuszem co rzuca jarmużem pozostaną polskiego podcastingu przedmurzem?
  Czy znowu Kuldan wyciągnie BigBossa i cztery promki wyciągnie z trzosa?
  Kolejnych sześć lat wam życzę kochani, bądźcie zabawni i roześmiani.
  Niech syndrom rozgrywki się rozprzestrzenia, aż zarazi się nim cała Ziemia.
  Rymów mi tutaj powoli brakuje, więc kończę życzenia zanim się popluje.
  Sto lat zdrowia, dwieście pomyślności oraz wszelkiej zajebistości.

 • gassasin

  Goble Goble Goble!!!

 • Silent Berserker

  Gratsy – propsy i dropsy dla calej ekipy, slucham Was prawie od samego poczatku, najlepszy podcast o grach nagrywany przez kompletnych amatorow ktorzy nie znaja sie na graniu ale zawsze maja duzo do powiedzenia hahaha – brakuje MikiegoD, mam nadzieje ze go szybko wyp#$%$ z tego EA i wroci do nagrywania z Wami.

 • Silent Berserker
 • Coris

  Jakoś wcześniej nie interesowały mnie wasze młode i atrakcyjne powłoki cielesną, stąd moje pytanie:
  Kto jest kim na tym zdjęciu? Czy ten z tyłu, z błyskiem Nintendo w oczach to Kazz?

  • cooldan

   Od lewej – Prez, Razer, Deusz, Cooldan. Kazz jako wielki nieobecny 🙂

   • Coris

    Dzięki za odpowiedź…. i przepraszam Razer;)