Rozgrywka Krismes Spejszal (8h podcastu!)

Święta za pasem, a my w Rozgrywce już zasiedliśmy do wigilijnego stołu. Co więcej, do Kuldankowa zawitał też cały poczet znamienitych branżowych gości. Jesteście ciekawi kto to był? Zapraszamy do rozwinięcia wpisu!

 

Pamiętacie jak zarzekaliśmy się, że nie damy już rady nagrać dłuższego podcastu? Otóż okazało się, że jednak jest to możliwe. Wszystko dzięki plejadzie naszych wspaniałych gości. Odwiedziły nas i zgodziły się porozmawiać na temat tajników swojej pracy, ulubionych gier, największych niespodzianek i rozczarowań roku i wielu innych, mniej lub bardziej (choć raczej mniej) poważnych tematów same znane twarze. No i głosy.

 

Na początek Beniamin Durski, znany wam zapewne z polygamii i później niezgranych, który teraz pracuje w gamedevie. Następnie Ryszard Chojnowski, zwany Rysławem, gracz z wieloletnim stażem, zawodowy tłumacz i twórca popularnego audycji youtube’owej – angielski dla graczy. Kolejnym gościem przy stole w Kuldankowie był Dawid Maron, którego z pewnością kojarzycie z “konkurencyjnego” PADcastu. Przy choince nie zabrakło też miejsca dla byłego, wieloletniego redaktora naczelnego gry.wp.pl – Michała Piwowarczyka, którego znacie również z podcastu Niezatapialni (i Nieczystych Zagrywek).

 

Później odwiedził nas piszący od lat dziewięćdziesiątych o grach wideo Paweł Kozierkiewicz, który opowiadał m.in. o swoim aktualnie najważniejszym projekcie, czyli zaprzyjaźnionym z Rozgrywką Magazynie Gamer. Najdłuższą wizytą była ta dwóch popularnych podcasterów – Dahmana z Fantasmagierii oraz Matta z InputLaga. Ten segment z pewnością był również najbardziej absurdalny i (mamy nadzieję) śmieszny. Na koniec wracający z pasterki Krul spotkał naszych wiernych słuchaczy oraz byłych członków ekipy nagrywającej Rozgrywkę i zamienił z nimi sporo więcej niż kilka słów.

 

Dla waszej wygody przygotowaliśmy rozkład jazdy, dzięki któremu łatwo odnajdziecie nasze rozmowy z najbardziej Was interesującymi gośćmi. Życzymy wam przy tej okazji Wesołych Świąt oraz miłego słuchania!

 

ROZKŁAD JAZDY:

0:00 – Przywitanie

0:14 – Beniamin “Emiel Regis” Durski

1:08 – Ryszard “Rysław” Chojnowski

2:03 – Dawid “DJ Yano” Maron

2:56 – Michał Piwowarczyk

3:54 – Życzenia Świąteczne od zwyciężczyni konkursu

3:56 – Paweł “Plushowy Misio” Kozierkiewicz

4:51 – Dahman oraz Mateusz “Matt” Greloch

6:56 – Lisek, Altairus oraz Adek spotykają Krula

8:21 – Życzenia Cooldana w imieniu całej ekipy

 

Pobierz Rozgrywka Krismes Spejszal

Profil facebookowy: Bądź na bieżąco!

Grupa facebookowa: Komentuj, hejtuj, śmiej się z nami

Strona internetowa: rozgrywkapodcast.pl

iTunes: Masz „ejpla”? Znajdziesz nas tutaj

Tymczasowe archiwum wszystkich odcinków: Wejdź i posłuchaj

Tradycyjnie podziękowanie dla kufla za hosting

 • Rozjebaliście rusztowanie 😀 Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Yorku :>

  • Kazz

   Od Rozgrywki również Wszystkiego Najlepszego!

 • Michał Kołodziejski

  Wesoły Świąd. System padł. Jedyny podcast o prawdziwej zawartości 99% bloopersów w odcinku – inni tylko tak mówią, a u was to szczera prawda. Rozgrywka uczy bawiąc i bawi ucząc. 8h? Trolololo. Achievement unlocked: “słuchałeś Rozgrywka-stu bez przerw. Nawet na sikundkę”. Czuć od was pozytywną energię, nieprzerwane źródło radości i wciąż tak samo jak od pierwszego odcinka.

  • Kazz

   Dzięki wielkie. Ogromną satysfakcję daje mi to, że coś za co jestem w jakiś tam sposób odpowiedzialny sprawia ludziom radość 😉

 • wario1

  Posłucham dla Michała P.

  • cooldan

   Na święta Rozgrywkowy Mikołaj postanowił zrobić dla każdego coś miłego 🙂

 • Panonim

  A ja życzę Wam moi ulubieni podcasterzy, wszystkiego najlepszego na te święta, trochę spokoju po tych zwariowanych 2 tygodniach, samych dobrych gier na WiiU i inne systemy, miliona odcinków wydawanych regularnie, żeby Wam poczucie humoru nie przeszło, kolejnych Rozgrywkowych spotkań i wszystkiego czego Sobie zażyczycie. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 🙂 Oby tak dalej, jesteście super!

 • Dlaczego nie zacząć sprzedawać Pizzę za BitCoiny? 😀

 • Mateusz Greloch

  Nabijanie z mojego śląskiego za 3,2,1 🙂

 • b_one

  Trzeba bedzie sluchac na ps3, tylko tam mam jakies sluchawki ktore nie bola w uszy przez 8h

 • Bahu

  Super podcast! Mam nadzieję, że goście będą odwiedzać Was częściej. Mam pytanie, niestety przegapiłem podcast Dogrywka, ma ktoś może w swoich zasobach wszystkie odcinki? Będę wdzięczny za udostępnienie.

 • kolek368

  Ełk, Baranki?

 • Pingback: Rozgrywka Krismes Spejszal (8h podcastu!) | Polskie Podcasty()