Rozgrywka #195 – Ale nie!

W tym miejscu mógłby znaleźć się interesujący, zabawny, wciągający, ale też lekko szalony opis odcinka. Ale nie. Moglibyście zapytać czemu tak się stało, czy nasz główny kopirajter dostał udaru, albo zapił wczoraj. My moglibyśmy odpowiedzieć. Ale nie. Może gdyby ten opis tworzył ktoś z lżejszym piórem, znalazłyby się tam jakieś nawiązania do gier, o których mówiliśmy. Może coś o Prezie w wojskowej czapce polującym na NIE_Alkaide w NIE_Syrii. Albo o Cooldanie, który znowu gada do siebie pod nosem i wyobraża sobie jakichś chłopaków biegających po Wietnamie, albo udaje, że prowadzi zajazd pod Pijanym Nerdem. Można by również wspomnieć o Deuszu przebranym za roślinkę, który pluje w przechodzących staruszków pestkami. Ale nie. Nic z tego w opisie się nie znajdzie. Nie i tyle.

GRY:

POBIERZ

Jesteśmy na Spotify!

Profil facebookowy: Bądź na bieżąco!

Grupa facebookowa: Komentuj, hejtuj, śmiej się z nami

Chcecie napisać do nas maila? To piszcie tu: rozgrywkatv@gmail.com!

iTunes: Masz „ejpla”? Znajdziesz nas tutaj

Muzyka w tle na podstawie Creative Commons License pochodzi z https://www.bensound.com/ albo z omawianych gier.

Gry do recenzji otrzymaliśmy od Activision, PlayStation Polska, EA Polska, GOG.com, CDP, Klabater, Better i 7A Games.

 • Mateusz Duda

  15:20 Nie wiem jak z Ronaldo ale z Kim Kardashian miała życzenia z miniaturką. Wiem bo oglądałem!

 • Kaz

  Prezie, nie wypowiedziałeś się o trybie Ground War w nowym Call of Duty a ciekawiła mnie ta kwestia. Po becie opinie były takie, że rozgrywka CODa nie pasuje do dużych map i ja też miałem takie wrażenie. Jak jest w pełnej wersji? Czy to była kwestia słabej mapy, czy faktycznie jest kiepsko i fan Battlefielda nie ma czego szukać w tej grze?

  • Prez

   O trybie Ground War wspominam co nieco podczas recenzji. Moim zdaniem rozgrywka w tym COD uległa znacznej ewolucji i trochę przypomina granie w BF, czy Insurgency, co w połączeniu z większymi, bardziej rozbudowanymi mapami świetnie się sprawdza. W tryb Ground War grałem niewiele, ale nie przypominam sobie, żeby coś mi tam zgrzytało 🙂

 • serber

  Ej! gdzie ta alternatywna okladka? 😉

 • Mariusz Wilk

  [POZDROWIENIA] Słucham was od około 4 lat. Ale dopiero pierwszy raz cokolwiek u was napisałem. Chciałem pozdrowić Wszystkich nagrywających Rozgrywkę, jak słucham was w pracy to patrzą się na mnie jak na debila jak się śmieję i pozdrawiam również mojego najlepszego kumpla Piotrka który również was słucha.

  • Prez

   Dzięki za pozdrowienia!

 • marcinmen11

  Żeby rozgrywka była na poziomie? Ja na to nie pozwolę! Znów będę wam w pozdrowieniach załączać historie o panu borsuku i rap gospela!

 • Kaz

  Zastanawiacie się panowie dla kogo jest MediEvil. Nie pamiętacie jak przed każdą konferencją PlayStation fani domagali się zapowiedzi remake’a? A jak już go Sony zapowiedziało, to mało się nie posrali. Zamknęli usta krzykaczom i bardzo dobrze. Niech wiedzą, że kiedyś wcale nie było lepiej. Dobre wspomnienia wynikają z nostalgii, a nie z tego że kiedyś to był MediEvil, a teraz same gry usługi i mikrotransakcje.

 • serber

  Ten Radio Commander bardzo mi wyglada na “duchowego spadkobierce” Lost Patrol z Amigi.

 • Łukasz Żmudziak

  Dzięki za wzmiankę o Marsie! Fajnie, że się podobało 😉

 • Porkite

  [POZDROWIENIA] Pozdrawiam wszystkich bardzo

 • MichaiłBrodaczow

  Pewnie znacie, ale wklejam bo trafiłem na to dopiero ostatnimi czasy i pomimo mego uwielbienia dla Wieśka 3 ten kawałek rozwala 😀

  https://www.youtube.com/watch?v=sOgSWOtMKlU&list=PLy07vJ1h0aUqimodSH5QM9tZgUH-RlGwH&index=7

  PS Moje gry Generacji, w kolejności od najlepszej: Wiedźmin 3, Red Dead Redemption 2, Alien Isolation… aaa honorowe miejsce zajmują wszystkie gry Souls-like’owe od From Software z Bloodborne na czele dla którego w sumie przekonałem się do kupienia PS4.

 • Mateusz Ossowski (Levi89)

  Kiedy, Prez recenzował Disco Elysium, to aż mi serce zaczęło mocniej bić. Te emocje! Szacun! Oby więcej! 🙂

  • Prez

   Dzięki, cieszę się, że się podobało!

 • kmicki

  Żaden troll. Gdyby nie SC to bym chyba już porzucił granie.

 • Marcin Fx

  Disco Elysium jest już tłumaczone na polski.

  • Prez

   Dobra wiadomość.

 • marcinmen11

  [Pozdrowienia]
  Pozdrawiam. I tyle.

 • Chimareon

  [pozdrowienia]
  I BAJOP do specjala, bo tam pewnie nikt nie przeczyta.
  Panie Wojewoda, wielka tajemnica przemiany atomówki w EMP polega na tym że EMP i „atomówka” to jedna i ta sama bomba, tylko wysokość odpalenia reguluje czy usmaży elektronikę czy użytkowników z elektroniką.

  I resztę ekipy tez pozdrawiam!
  Oraz Baranki, Noodle i dziedziaczki w słoikach robiących za lampki nocne!

  • Prez

   Dzięki za wyjaśnienie, ktoś pod specjalem też ładnie wyjaśnił o co w tym wszystkim chodzi tak jakby. Zachęcam jednak do komentowania pod specjalem też 😉

   • Chimareon

    A musiałem nie zauważyć 🙂
    Ale pozdrowienia generalnie aktualne do odcinka, inaczej cały zakład karny będzie do świąt zdezorientowany chodził…

 • Marcin Dmochowski

  [pozdrowienia]
  Pozdrawiam całą ekipę, Razera za jak zawsze świetny montaż, Cooldana który stawiał klocki na mapie (fuj!), Preza w rytmie Disco, jednorękiego Deusza (każdemu jego porno, nie mi oceniać), Ale nie! Krula!

 • Dead_Inside

  [POZDROWIENIA]

  Witam witam i o zdrowie pytam 🙂

  Słucham was już panowie jakieś pół roku i sukcesywnie nadrabiam zaległe odcinki (obecnie okolice 110) i chciałem podziękować wam wszystkim razem i każdemu z osobna :

  Po pierwsze Razerowi – twoje intra to po prostu mistrzostwo za każdym razem początek odcinka przyprawia mnie o wielki uśmiech a czasem nawet głośny śmiech ( co musi dziwnie wyglądać dla Czechów z którymi pracuję xD).

  Po drugie Adkowi – twoje poczucie humoru i szpile wbijane współprowadzącym są cudowne, a za ilość muzyki którą podłapałem od Ciebie to nie wiem jak się odwdzięczę.

  Po trzecie Cooldanowi – za całą robotę wkładaną w codziennik i pomysły na rozpoczęcia odcinków podcastu ogromny szacun chłopie 🙂

  Po Czwarte Deuszowi i Krulowi – za polecenia świetnych komiksów, mang, anime i oczywiście za WSNCP <3

  A Prezowi to Kojima między pośladki bo ileż można gadać o giereczce, która od fify różni się tym że nie strzelasz goli tylko heady, albo nabijać się z rocznika 95 i generalizować ludzi na podstawie nie wiadomo czego, strasznie mi się przykro zrobiło jak tego słuchałem … Nie no Prezi KC ale ogarnij trochę to jaranie się dudi i ciśnięcie po Lol'u i CeEsie bo tego już się nie da słuchać.

  Keep up the good work and may the Gimper be with you boys 😀

  Ale jako że top pozdrowienia to chciałem też pozdrowić Cinka, Gałę, Edwarda, Antosia, Śmigła, Kennyego, Gordama, Larfę, Kubka, Nikolasa, Łukasza, Quaha, Boldysa, Ayankę, Emceta, Zajkosia, Oczko, Caradlopha i wszystkich innych ludzi których poznałem szwędając się po rozmaitych serwerach czy to Team Speaka czy Discorda 😀