PSYCHOCAST #100 – MULTIPRAYER

Z okazji jubileuszowego, 100. odcinka zaprosiliśmy Darka. Na pewno się za nim stęskniliście. Ciekawe czy Dziewczętom dalej miękną kolana na dźwięk jego chrypy, niech się wypowiedzą w komentarzach.


Na początku setnego odcinka Pompon uszczęśliwił nas statystykami naszego nagrywania. Jak ktoś nie kocha Excela to pierwsze 10 minut może przewinąć.
Darek nie nagrywał z nami już tak długo, że nagromadziło się w nim sporo ciekawych rzeczy do opowiedzenia. Tłumaczy między innymi dlaczego już nie kocha Windowsa 10 i przechodzi na ekosystem Apple’a. Mimo, że ciągle przeżywa kryzys i nie gra w gry to z tej okazji przymierza się do kupna PS4.
Rozmawiamy o aferach, tej o Quantum Break i oszukanych posiadaczach XONE oraz najnowszym, pociętym Hitmanie.
Jak na nas, graliśmy w sporo gier, najwięcej Pompon. Opowiada o świeżutkim Layers of Fear i Unravel. Ja trochę opowiadam jak zatwardziały pecetowiec radzi sobie z PS3 i Demons Souls, a Kamil o Homeworld: Desert of Kharak i przy okazji wymyśla zupełnie nowy typ gier…
Na koniec bierzemy w obroty film o Deadpoolu, który zrobił taką nieoczekiwaną furorę na świecie.

Zapraszamy do wysłuchania i komentowania oraz dziękujemy za Wasze wsparcie przez te 100 odcinków!

Michał Sobieszek

POBIERZ
 • Berserker

  Danke.

 • isaak911

  A czy w doczekamy się was w iTunes?

  • cooldan

   W dowolnej apce podcastowej, w tym w iTunes możesz dodać Psychocast po RSSie – http://rozgrywkapodcast.pl/category/wszystkie/psychocast/feed/ Jak to dodasz do apki, to normalnie będzie Ci aktualizować i ściągać odcinki jak tylko się jakiś pohawi

   • isaak911

    Dzięki, ostatnio próbowałem po rssie ale wyskoczył jakiś sample kltórego nie dało się ai otwrzyć ani ściągnąć, choć jak sam wiesz że łatwiej kiedy podkast jest w katalogu.

 • Razer

  Fajnie było posłuchać setnego odcinka. Dawno nie słyszany Darek też na plus, co prawda rozmowa o Win10 i Makówkach mnie specjalnie nie zainteresowała, ale fajnie było się dowiedzieć co u niego słychać, dlaczego nie gra, jak zmienia się z pcmr w konsolowca itp 🙂 Poprawił mi samopoczucie, bo przy nim to ja gram maniakalnie często 😛

  Dobra była ta “przerywana” recenzja Homeworlda – gdy Pompon krzyknął “no opowiadaj bo się zsikam” to śmiałem się na głos w samochodzie 😀 Nawet wybaczę pomylenie nazwy HW Cataclysm (z jakimś Catalyst? nawet nie pamiętam).

  Fajnie się was słuchało w takim składzie, namówcie Dara żeby regularnie nagrywał!