Pamiętajcie o Pegazach #11 – Galaga

Serwus Rozgrywko! Nazywam się Wojtek (Mruqe) i gram w Pegasusa. To znaczy, nie tylko. Mam też pracę, żonę, synka, 35 lat na karku i te pe, i te de. A przy tym wszystkim staram się zawsze znaleźć trochę czasu na beztroskie geekowanie jako Dzieciak po 30-tce. Czasem więc, jak wszyscy już śpią, łapię za pada od PS4, prowadzę mikrobloga na Facebooku – Dzieciak po 30tce, pomagam rozkręcać markę odzieżową dla geeków i graczy – The Armory, albo nagrywam coś na YouTuba. Najczęściej – klasykę NES-a (czyli w naszych realiach Pegasusa).

Dzięki uprzejmości gospodarzy Rozgrywki, mogę Was dziś zaprosić na ostatni odcinek swojego programu “Pamiętajcie o Pegazach”. Tym razem opowiadam o grze, która jest moją rówieśniczką, a w 1981 roku podbijała salony gier jako udany sequel Galaxiana, który z kolei był odpowiedzią Namco na Space Invaders od Taito, które z kolei… Wystarczy! Zapraszam na rundkę Galagi!

Przy okazji bardzo ucieszę się z subskrypcji, a jeśli chcecie sprawdzić poprzednie odcinki Pamiętajcie o Pegazach to zapraszam tutaj.

 • Prez

  Cóż za miła niespodzianka, witamy na Rozgrywce!

  • Ehm… tego. DZIĘKI!
   To miła niespodzianka również dla mnie – zupełnie nie robiłem sobie nadziei na tak fajne potraktowania, a tu proszę. Hop… i już jestem w Spółdzielni 😉

 • Berserker

  wielkie joł, chetnie obejrze.

  • JOŁ

   Cieszę się 🙂

 • sajet1

  Aloha, taki pomysł :omawianie paru gier z gatunku skupiając się na najważniejszych informacjach jak to jest np w Gamesacku. Gdyż rozciąganie Galagi na 10 min , może nie być nazbyt atrakcyjne do oglądania. Jakaś tam opinia z netu. Pozdrawiam https://www.youtube.com/watch?v=xZBEsBANEhU

  • Heja heja, człowieku z netu 😉

   Opinia jak opinia, propozycja jak propozycja – nawet fajna. Ale kompletnie nie o to mi chodzi. To raczej ma być let’s play. Rozgrywka od początku do końca bez kontynuacji. Ciekawostki w komentarzu mają tylko to uatrakcyjniać.

   Ale dzięki za odzew 😀

 • b_one

  Galaga, na amidze Galaga Deluxe a na PC Warblade, obecnie do pobrania za darmo.