• isaak911

  Podoba mi się tempo wypuszczania waszych odcinków 😀 choć na nocce niektórzy w pracy dziwnie patrzą jak się śmiałem z nazwijmy to ciekawych dźwięków.

  • Marcin Szymański

   Staramy się nagrywać jak najczęściej. Dzięki za odzew. 🙂

 • FWG21

  Chwila, chwila. Mówicie o expanded universe i jeden pan twierdzi, że nie rozumie dlaczego to usunięto. Znasz Expanded Universe ? To co dziś jest niekanonicznymi legendami nawet fani w 90% określali gównem. To były historie na poziomie mody na sukces z drzewami genealogicznymi rozpisanymi na następne stulecia i 1/10 z tego nadawała się do czegokolwiek. Moc z mistycznej mocy rozpisana została do tego stopnia, że jakbyś chciał to mozesz być super sayaninem bo #moc dawała postaciom nieograniczone możliwości.

  I jak to sobie wyobrażasz ? Zostawiamy EU, wychodzi przebudzenie mocy i nagle jest zgrzyt. Bo dlaczego w filmie powiedziane jest, ze Luke od nastu lat pozostaje w ukryciu skoro w EU Luke robił co innego TO NIEKANONICZNE.
  Dlaczego jest tak, a nie inaczej, dlaczego nie pokażecie tych siedemdziesięciu klonów Imperatora które przewijały się przez książki żerując na pomyśle z filmów.

  Odpowiedź jest prosta. Robienie filmów, gier itp nie miało by sensu w obecnie zaśmieconych EU. Dlatego wrzucili te bohomazy do śmieci i dalej możesz to sobie czytać, kupować itp. Po prostu nie jest to kanoniczne gdyż stwarzało zamęt.

  Disnay kupił markę, pompuje duże pieniądze i chce robić to po swojemu. Ma jakąś wizję i zabrał nerdom prawo do narzekania, że “w tym okresie panowało siódme imperium pod władzą klona imperatora i lewej nogi Vadera przyczepionej do robotycznego psa, dlaczego pokazujecie coś innego”