JapSpam Unlimited #03

Jedna z bardzo ciekawych bijatyk od Nintendo otrzymuje nowych zawodników, nadzieja na wielką kolekcję Danganronpy widnieje na horyzoncie, japoński film przebija pod względem zarobków Finding Dory Pixara a Dragon Quest Builders okazuje się lepszy niż Minecraft. To i wiele innych ciekawych rzeczy już za chwilę w ostatnim podiumowym odcinku JapSpamUnlimited. A teraz zaczynamy wypełniony po przegi zawartością epizod.

PS: Niestety z powodu zbyt mocnej imprezy dzień wcześniej, podczas nagrania wysiadł mi ostatecznie głos. Z pełną mocą wracam już w czwartym odcinku. Postanowiłem też stosować jeszcze większą selekcję newsów o czym przekonacie się za jakiś czas. A na otarcie łez mam dla Was kilka słów na temat Overwatch.

 

 • gassasin

  Kurcze ale fajny pomysł z zbieraniem jajek aby pozyskać towarzyszy od zawsze chciałem oswoić Kutku XD Szkoda że Gravity rush 2 nie wyjdzie an vicie zagrywałem się ostro w pierwszą część a sterowanie było idealne na przenoście

  • GooJunPyo ( Jacek Kaleta )

   Czy fajny to wyjdzie w praniu ponieważ to może być straszna katorga.

 • Jakub Antoniuk

  Jacek częste jest w Japonii przenoszenie popularnych zespołów do seriali? Jeżeli tak to czy trzyma to jakiś sensowny poziom?

  • GooJunPyo ( Jacek Kaleta )

   Zespołów w sensie takie B’z w dramie japońskiej ? Czy autokoretka podmieniła Ci słówko ? 😀

   • Jakub Antoniuk

    Chodziło mi o sytuację jak z wspomnianymi przez Ciebie BABYMETAL, czy często zespoły muzyczne mają swoje anime i jeżeli takie coś powstaje to jaki prezentuje sobą poziom.

    • GooJunPyo ( Jacek Kaleta )

     Szczerze mówiąc to jest rzadkość. Często natomiast członkowie zespołu występują jako seiyu. Co do samego poziomu takich produkcji to bywa różnie albowiem nie musi to być anime oparte na zespole żeby było złe.