Grube Rozmowy #22 – Wyspa Aniołów

Ponownie rozmawiamy w gronie nieco większym niż zwykle, z pracującą w tle pralką oraz chrapiącym psem. Deusz opowiada o swoim wyjeździe do Los Angeles, Prez o wizycie na Islandii, a Cooldan dorzuca w międzyczasie kilka luźnych tematów. Jest grubo, wiadomka.

PS. Tunel, o którym opowiada Prez, nie jest pod górą, tylko pod oceanem.

POBIERZ

Jesteśmy na Spotify!

Podobało się? Wyślij nam maila: rozgrywkatv@gmail.com, albo tweetnij do Cooldana lub Preza. Nie podobało się? To tym bardziej napisz!

Profil facebookowy: Bądź na bieżąco!

Grupa facebookowa: Komentuj, hejtuj, śmiej się z nami.

iTunes: Znajdziesz nas tutaj.

 • marcinmen11

  Fajny odcinek, ale kraina nieskończonej dolewki jest lepszy. Ja w tedy to ja siedziałem nabuzowany z ekscytacji co się zaraz tam stanie.

 • Marcin Pasieka

  Deusz, byles w Comedy Store?

 • Maciek Słoboda

  Moje trzecie podejście… 🙂
  Deusz możesz mi podesłać namiar na tego gościa od wycieczki rowerowej?

 • Fredosław

  Chłopaki, jesteście super, ale KAWAŁ to wam ktoś zrobił oszukując was co do brzmienia powiedzenia “KONIEC języka za przewodnika”.

  Ja poproszę Deusza o dokładkę, te kwestie które zasugerował pod koniec właśnie wydają mi się najciekawsze.

  Podtrzymuję że stany nie potrafią w transport publiczny. Mili i uczynni kierowcy to jedno, a system zbudowany z głową to drugie. W większych aglomeracjach na świecie niż LA działają wspólne bilety, gęsta siec połączeń i rzetelne rozkłady jazdy. Ameryka to jednak niestety kraina samochodu, poza paroma enklawami.

 • kmicki

  Przy następnym wyjeździe na Islandię, proponuję minimum na tydzień w środku lata i koniecznie objazd całej wyspy. Coś wspaniałego.

  • Prez

   Bardzo bym chciał spróbować w przyszłym roku.