Grube Rozmowy #2 – Marcin Przybyłowicz

Nowa forma Grubych Rozmów pozwala nam na nieco więcej niż dyskusje o nowinkach w branży, czy zwykłe narzekanie na to, że kiedyś było lepiej – w miarę możliwości będziemy Wam serwować ciekawe rozmowy z bardzo ciekawymi ludźmi. Na pierwszy ogień idzie kompozytor Marcin Przybyłowicz, który od lat tworzy muzykę w grach!

Marcin najbardziej znany jest jako kompozytor ścieżki dźwiękowej do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, ale w swoim portfolio ma jeszcze inne projekty, o których opowiada podczas spotkania. Nasz gość jest również zapalonym graczem, dlatego posłuchacie jak rozmawiamy o powrocie do Baldur’s Gate, nadrabianiu zaległości z kupki wstydu, czy wreszcie o graniu na konsoli w domowym zaciszu. Zapraszamy do słuchania!

POBIERZ

 • Pingback: Grube Rozmowy #2 – Marcin Przybyłowicz | Polskie Podcasty()

 • gassasin

  Kurcze ale fajnie posłuchać kogoś z branży gier kto jara się swoją pracą i ogólnie grami. Świetna robota chłopaki! Niedawno odkryłem was dzięki Markowi Śledziowi;* ale nadrabiam podcasty jak zuy XD

 • MiB

  Wywiad z mistrzem na poziomie, miód dla uszu i przy wstawce muzycznej persiiwala świeczki w oczach. Stoi obok Hansa Zimerra, Vangelisa czy Ennio Moricone przynanajmniej na mojej półce 😉 i dam sobie paznokć uciąć że kręcił blanta na nagraniu 😉

 • Silent Berserker

  bardzo dobre, propsy !

 • Jakub Orlano Antoniuk

  Przesłuchane. Nie wiem w jaki sposób przeoczyłem pierwsze Grube Rozmowy w nowej formie, zdziwiłem się srodze, że mam ściągnąć podcast. Może to dobry ruch, ludziom nie chce się czytać. Sama rozmowa bardzo udana ale jest jedna rzecz która mi przeszkadza, muzyczne wstawki. Pojawiają się znienacka i przy spokojnej rozmowie nagle dają po uszach. Pomijam fakt, że nie jestem ich zwolennikiem ale jeżeli chcecie je stosować to może lepiej niech one wchodzą powoli z tła rozmowy?

 • Jędrzej Mąkosa

  O takie grube rozmowy nic nie robiłem! Klawy content.