Fantasmagieria #350 – Pixelowy raj

To był naprawdę wyjątkowy weekend i choć gros czasu spędziliśmy w doborowym gronie słuchaczy oraz kolegów po fachu, to na Pixel Heaven 2016 mieliśmy także okazję zobaczyć parę interesujących gier, posmakować wirtualnej rzeczywistości, zagrać w grę planszową opartą o Kryształy czasu, czy posłuchać interesujących panelistów. Teraz, po raz kolejny, zebraliśmy się w lotnym studiu Fantasmagierii i prezentujemy wam małą relację z wydarzenia.

Muzyka w tle opiera się na twórczości Ben Daglisha i jej remiksów, po więcej zapraszam do 59. odcinka Grysława. W rozmowie udział wzięli Cooldan i Dahman! Zapraszam do słuchania, komentowania i polecania znajomym!

Odcinek ściągnięcie tu lub tu.

  • Ella

    Ja czegoś nie rozumiem. Czemu prowadzący (od paru odcinków) zaprasza osoby, które już na początku rozmowy przyznają się że już nie grają od wielu lat, bo już nie mają czasu. Czemu jeśli Cooldan mówi, że nie nie czytał Bajtka to ten się rozwodzi o tym przez 10min. Nie przygotowuje tematów z rozmówcami? Robią się z tego mega monologi. W niektórych rozmowach słychać zażenowanie gościa, który siedzi i nic nie robi. Bo nie grał od 2008 roku. :/