Dokładka #2 – Super Saiyanin

Zapraszamy na drugi odcinek naszego spin-offu, a ponieważ nazwa zobowiązuje, serwujemy dokładkę o grach Warlocks 2: God Slayers i Bloodstained: Ritual of the Night. Potem rozmawiamy o The Friends of Ringo Ishikawa, Stranger Things 3, komiksach Dragonball oraz Alien vs. Predator i nie tylko. W nagraniu wzięli udział Prez, Razer, Kazz i Cascad. Na chwilę pojawił się również Mark Hamill, czym wprowadził niemałe zamieszanie!

POBIERZ

Jesteśmy na Spotify!

Profil facebookowy: Bądź na bieżąco!

Grupa facebookowa: Komentuj, hejtuj, śmiej się z nami

Chcecie napisać do nas maila? To piszcie tu: rozgrywkatv@gmail.com!

iTunes: Masz „ejpla”? Znajdziesz nas tutaj

Muzyka w tle na podstawie Creative Commons License pochodzi https://www.bensound.com/. Albo z omawianych gier.

 • PinguSung
 • dzemus_

  Częściej niż Rozgryszamka czy Grube Rozmowe.
  Łoooo jak szanuje!!!

 • Sasilton Mihawk

  “To jest tak samo jak u nas, tylko jak się ma pieniądze”

 • marcinmen11

  Chętnie obejrzę dokument o którym mówicie w połowie odcinka. Dzięki.

 • marcinmen11

  Jestem w trakcje oglądania dokumentu i przeszły mnie przemyślenia że ludzie są zbyt roszczeniowi i zbyt delikatni.

  W grach małe błędy czy coś co nie jest tak jak oni chcą żeby było, nawet jeżeli reszta jest dobra to ten fakt bardzo im wadzi. Mamy tyle dobra na wyciągniecie nie ręki lecz palca więc na co narzekać na wszystko co można?

  Zawsze byłem biedny i z tym się nie ukrywam miałem niewiele i jeszcze mniej rzeczy które mnie obchodziły bo reszta była dawana mi przez innych myśląc że będę cięgi temu szczęśliwy a wyglądało to tak że po otrzymaniu na nazajutrz kładłem to na półkę i nigdy więcej tego nie ruszałem, ale za to co używałem starczało mi na długo i dbałem bo nie było niczego innego w tedy.

  Mnie moda i pogoń zza nowinkami mnie nie obchodziła przez co powodowało to wiele sprzeczek i wyrobienia w ludziach wokół mnie zdania że “Marcin ma swoje mądrości” które ich nie obchodziły.

  Zabawne jest to że teraz siedzą z długami za rzeczy które teraz dawno się przedawniły lub zepsuły lub były całkowicie zbędne. I nie mówię tego dlatego że “Miałem racie kretyni!”, nie, tylko dlatego że nie warto jest zabiegać się o coś bo inni tak robią.

  Oraz nie mówię że wszystko co nowe jest złem i bezeceństwem biedaków chcącymi być bogaci, absolutnie. Zarąbiście jest mieć super brykę, dom nad morzem lub w górach, nową komórkę, plazmę wielką na ścianę ale w sumie na co? Żeby mieć super auto trzeba mieć kasę by kupić i użytkować a nie by siedziała w garażu, może zamiast tego wynajmij sobie to auto na tydzień lub miesiąc gdzie płacisz w między czasie tylko zza paliwo, a jak ci się znudzi to wynajmij se inny model. W dzisiejszych czasach mamy tyle możliwości że można osiągnąć i zrobić wiele, i to że możesz coś kupić to nie znaczy że powinieneś.

  Tak jak ostatnio była wyprzedaż na steam, ludzie nakupowali tych gier w pierony i większość z nich nawet nie zagrali a i tak kupili nowe które podzielą taki sam los jak zeszłe. I by pomyśleć ile innych rzeczy by mogli za tą kasę zrobić. Ja sam też skorzystałem z przecen i kupiłem sobie PayDay 2 Full pakiet, ESO, i całą paczkę gier od valve, i wydałem na to 20 Euro, zarazem wiedząc że będę miał od zarąbania grania dzięki temu. I więcej nie potrzebuję kupować nawet jeżeli wyprzedaże były cały rok.

  W dzisiejszych czasach bardzo mocno można zauważyć owczy pęd bez umiejętności samodzielnego myślenia. Jest to bardzo szkodliwe zjawisko szkodzące ogółu. I w takich przypadkach też można usłyszeć wytłumaczenie “Bo moi znojami tak robią, i jak tego nie zrobię to się będą mnie wyśmiewać”, w takim należy zmienić otoczenie bo to są chamy a nie znajomi skoro tak robią.

  I jeszcze nie mówię że wszystko należy przemyśleć z wyprzedzeniem i wykalkulować jak maszyna. No nie, fajnie też jest puść do restauracji koło której się przechodziło nie ma w tym nic złego do puki to się nie stanie nawykiem że za każdym razem każdego dnia się tam idzie.

  I jeszcze inną kwestią jest to że się kupuje tanie rzeczy 10 razy niż 1 rzecz raz. Zawsze byłem zwolennikiem jakości nad szybkością posiadania danej rzeczy. Bo tani przedmiot się zepsuje szybko i się będzie go źle użytkowało niż raz się kupi coś wartego swojej ceny, jakości i ergonomią jaka zza nią idzie.

  Ponad rok temu wymyśliłem takie sformułowanie przez przypadek. “Cieszmy się z tego czego mamy a nie smućmy się z tego co nam brak”, i od dłuższego czasu nawet tego nie będąc świadomym nie bolało mnie to że czegoś nie mam, i w tedy sobie to uświadomiłem.

  16 minuta filmu | Tutaj się nie zgodzę bo czasem niektóre pomszczenia czy miejsca się używa. Takiego tarasu raczej ciężko się używa w zimę jak jest śnieg. Ale czaje o co twórcom chodziło.

 • Jakub Ryś

  Dziękuje bardzo za umilenie czasu podczas jazdy na rolkach.

  • Prez
   • Jakub Ryś

    Wspominał Pan o komiksie fire and ice.Czy jest coś jeszcze wartego przeczytania w tym klimacie?

    • Prez

     Fire and Stone i potem sequel Life and Death. W podobnym klimacie polecam na pewno oryginalną serię Alien vs. Predator z lat 90.

     • Jakub Ryś

      Dziękuje bardzo za odpowiedź.

 • 486DX2/66mhz

  Wydaję mi się, że DARK dzieje się jednak w zachodnich a nie wschodnich landach. W latach 80tych raczej w DDR popierdzielało się co najwyżej trabantem jak się miało farta i wylosowało talon.

  • Prez

   Dobre spostrzeżenie!

 • Ooo Pan ze Stranger Things 😉