Dobranocka Rozgrywki #3 – Mortal Kombat XL

Oto Dobranocka z niezłym kopnięciem! Na tapetę bierzemy Mortal Kombat w wersji XL, czyli podstawową grę wraz z Kombat Pack 1 i 2, dodatkową mapą oraz nowymi skórkami postaci – komplet możecie zakupić w całości, lub dokupić poszczególne dodatki, jeśli posiadacie już podstawową wersję gry. Nastawcie się na ostre pranie po pyskach, hektolitry krwi w różnych kolorach, łamane nosy, rzut mnichem i Xenomorfa, który nie lubi piłkarzy!

Przy okazji warto powiedzieć to głośno: Warner Bros zasługuje na fatality, ponieważ olało wersję PC, która nie orzymała ani Kombat Pack 2, ani poprawionego kodu sieciowego! Skandal.

Grę do recenzji otrzymaliśmy od Cenegi – polskiego dystrybutora gry.

 • Marian Nowak

  Nom… mało powiedzieliście. Nie było nic o tym w jakiej formie może kupić rozszerzenie (pudełko MKXL, cyfrowo MKXL, tylko kombat pack 2, kombat pack2 + stroje, kP 1+2). Arena otchłań jest też na wersjach bez dodatków. Nie było nic o nowych postaciach, nic o wariacjach Triborga (bo jak sama nazwa wskazuje, ma ich 4). Nie było nic o StageFatality ani o nowych strojach dla debiutantów w MKX. 🙁

  • Trendkiller

   Jak wspomniał “Godny czci”, trudno coś powiedzieć grając w tak intensywną grę.

   • Prez

    Poza tym Dobranocka ma inną formę, a wymienianie wszystkiego zrobiliśmy, ale było mało dynamicznie, więc w montażu odpadło.

 • Trendkiller

  Prez, jak można grać na gałce w bijatykę. Gałka z powodu swojej “analogowości” ma laga w porównaniu do “zero-jedynkowego” D-Pada, a profesjonaliści to grają na kontrolerach Hitbox.
  PS. Ja ze SF team’u 🙂

  • Prez

   Ale ja nawet czarnego pasa w karate nie mam, także można mi tę ignorancję wybaczyć 😀

  • Razer

   Dlatego w bijatyki uwielbiam grać na klawiaturze 😀

 • JapaneseRastaJesus

  Całe MK. Przychodzi “noob po story” i spuszcza łomot komuś, kto powinien mieć grę opanowaną. Ale sf to gniot, bo ma mniej napisów w menu;p Co tam balans, czy nuda będąca tematem przewodnim na filmiku. Oddajcie arcade dranie.

 • Razer

  Gdzie te Mortale z tamtych lat (dziewięćdziesiątych)…