AsianJam #9 – Ten z problemami

Witamy wszystkich serdecznie w najnowszym odcinku AsianJam !

Jest to już dziewiąty raz, kiedy spotykamy się z Wami oraz Pierwszy raz od jakiegoś czasu kiedy jesteśmy w pełnym zestawie. A dokładniej rzecz mówiąc byliśmy w pełnym zestawie czego nie uświadczycie na nagraniu. Otóż Jacek jak zwykle musiał coś zepsuć i tym razem poszło na ścieżkę z nagrania, która na wszystkich backupach z niewiadomego powodu wydawała z siebie same trzaski i nic więcej. Więc musieliśmy się go pozbyć z nagrania i zrobić ostrą edycję. Po tym, jak wymazaliśmy Jacka i jego interakcje z nami zostało 50 minut czystego materiału.

Przepraszamy za tak potężną wpadkę i życzymy miłego słuchania odcinka w którym:

– Porozmawiamy o zestawach do samobójstwa.

Final Fantasy w księdze rekordów Guinessa.

Resident Evil 7

…i wielu innych ciekawych rzeczach. A Jacek wraca do lochu za karę.

Problemy do pobrania !

 • Toperz

  Wszyscy się chyba zepsuli na tym odcinku 🙂
  Aniu, Ethan jest pojebany bo Mia wyraźnie mówi mu by po nią NIE przyjeżdżał 😉 Nie ma zombie…. największy błąd w postrzeganiu residentów. Od jedynki najgorszymi wrogami były Huntery, zmutowane zwierzęta i Tyrant T-002. Oryginalny tytuł to biohazard więc nadal gra jest wpisana w załozenia panujące od ponad 20 lat marki. W każdej części zombiaki to była zdecydowana mniejszość pojawiająca się sporadycznie i na niezbyt długo. Co do nawiazań… cała masa. Od wpisów w gazecie których autorką jest Alysa Ashcroft – bohaterka outbreak file związana z incydentem w Raccoon City, Po pistolet o nazwie Albert…. To jest mój resident, włącznie z mechaniką. Tylko kamera sie zmieniła.

 • Sevven

  Te trofki z Niera to świetny pomysł by zagrać na nosie tej całej manii platynowania. Bardzo mi się podoba taki styl trollowania.
  PS Gdzie zgubiliście Jacka?

  • GooJunPyo ( Jacek Kaleta )

   Moja ścieżka zdechła po 15minutach…dosłownie sama cisza. Dlatego moja ściezka została wycieta i wszystkie interakcje ze mną.